• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 576

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15671266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23670562 15671266 Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki!Opis lokalizacji: Śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, Galerii Łódzkiej oraz deptaka przy Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602O...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

159 000 PLN (12 231 zł/m2)

1
1
13 m2
1920
15656060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23404143 15656060 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na terenie Osiedla Jagiełły, powszechnie cenionego za połączenie doskonale rozwiniętej infrastruktury miejskiej ( komunikacja, sklepy, gastronomia, szk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

645 000 PLN (7 588 zł/m2)

3
1
85 m2
1990
15651618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23345918 15651618 Inwestycyjny potencjał 4 pokoje, 2 łazienki, 1. piętro idealne pod wynajem!Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak602-101-602Nieruchomość:Lokal znajduje się na 1. piętrze. Powierzchnia 65 m została zaadapt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

519 000 PLN (7 985 zł/m2)

4
2
65 m2
1910
15681052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23842846 15681052 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych w okolicy.Odświeżona kuchnia, salon i korytarz. ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

347 000 PLN (9 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1967
15642604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23113541 15642604 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:Apartament w Śródmieściu przy ul. Rewolucji 1905 roku w odnowionym budynku z cegły z lat 50.Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, ucz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (11 774 zł/m2)

2
-
84 m2
2017
15725983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690712 15725983 Przestronne 2 pokoje na Retkini w zielonej okolicy!Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi, nieopodal ulicy Księdza Jerzego Popiełuszk...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

290 000 PLN (9 355 zł/m2)

2
1
31 m2
1970
15628420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22805580 15628420 Świetne 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w Śródmieściu.Opis lokalizacji:Centrum, blisko ronda Solidarności i czterech wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego.4 pokoje w ścisłym Centrum. Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomoś...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (7 797 zł/m2)

4
-
64 m2
1920
15765928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491462 15765928 Opiekun oferty:Robert SzeidlTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu w budynku z cegły, blisko Manufaktury.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu liczne sklepy, sz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
2
50 m2
1967
15736715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24876846 15736715 KAWALERKA Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ W ZIELONEJ CZĘŚCI BAŁUTOpis lokalizacji:Bliska odległość do Manufaktury oraz punktów handlowych i usługowych. W pobliżu szkoły oraz restauracje. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z każdą dzielnicą Łodzi.Opiekun oferty:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

240 000 PLN (7 059 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15619433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22587689 15619433 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju. Położone w cichej i kameralnej okolicy, zapewnia komfort życia z dala od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (7 242 zł/m2)

3
-
62 m2
1972
15763311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422557 15763311 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1930
15718695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24555980 15718695 Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi. W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, parki miejskie oraz przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające dobry ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
1
30 m2
1978