• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 576

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15675596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23754525 15675596 Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki!Opis lokalizacji: Śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, Galerii Łódzkiej oraz deptaka przy Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602O...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (13 000 zł/m2)

1
1
13 m2
1920
15589418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21959524 15589418 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego oraz ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (12 565 zł/m2)

1
-
23 m2
1920
15580937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21780553 15580937 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
1930
15541405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20856250 15541405 Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrumOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

470 000 PLN (10 682 zł/m2)

2
-
44 m2
1920
15533922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20685878 15533922 2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi.Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej okol...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
-
48 m2
1920
15655354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23385240 15655354 Dwupak inwestycyjny apartament i kawalerka wykończone w wysokim standardzieOpis lokalizacji:Śródmieście, blisko ManufakturyApartament i kawalerka - gotowce inwestycyjneOtoczenie nieruchomości:Centrum Łodzi, okolice ul. Zachodniej, 15 minut pieszo od ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

772 000 PLN (13 310 zł/m2)

3
-
58 m2
2024
15589731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21970179 15589731 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (6 851 zł/m2)

3
-
67 m2
1920
15553201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21041864 15553201 Kawalerka 31,5 m2 + antresola 13 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kawalerka znajduje się w oficynie kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Wejście do lokalu jest niezależne i prowadzi b...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 900 PLN (9 029 zł/m2)

1
-
31 m2
1920
15528234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20559152 15528234 Kawalerka inwestycyjna na Śródmieściu z najemcą!Opis lokalizacji: Łódź Górna, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego oraz deptaka przy Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

160 000 PLN (10 667 zł/m2)

1
-
15 m2
1920
15822284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649548 15822284 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w łódzkiej dzielnicy Górna na tzw. Górniaku, znanym z wygodnej infrastruktury oraz spokojnego, osiedlowego charakteru. W najbliższej okolicy znajdują si...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

215 000 PLN (5 972 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15828082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649598 15828082 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Kurak, w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala im. Mikołaja Kopernika. W pobliżu liczne sklepy, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

255 000 PLN (9 444 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15823796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649558 15823796 Komfort i wygoda w centrum Łodzi - mieszkanie gotowe do wprowadzeniaOpiekun oferty:Łukasz Duracztel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym centrum Łodzi, przy pieszej części ulicy Piotrkowskiej, jednocześnie jest ciche ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

669 000 PLN (11 150 zł/m2)

3
2
60 m2
2020