• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 577

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15823796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649558 15823796 Komfort i wygoda w centrum Łodzi - mieszkanie gotowe do wprowadzeniaOpiekun oferty:Łukasz Duracztel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym centrum Łodzi, przy pieszej części ulicy Piotrkowskiej, jednocześnie jest ciche ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

669 000 PLN (11 150 zł/m2)

3
2
60 m2
2020
15763901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25434216 15763901 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy przy ulicy Hipotecznej.Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdują się szkoła podstawowa, przedsz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (7 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15696376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24116336 15696376 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się we wschodniej części Śródmieścia, w rejonie ulic Narutowicza, Uniwersyteckiej i Wierzbowej. To najbardziej prestiżowa część miasta, z eleganckimi i w w...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

525 000 PLN (9 052 zł/m2)

2
1
58 m2
1936
15868102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364780 15868102 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel. 602-101-602Nieruchomość:Przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią w dobrze utrzymanym bloku 12-to piętrowym. Budynek po częściowej termomodernizacji, klatka schodowa czysta. Winda z poziomu 0 i brak barier a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

535 000 PLN (7 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15863694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254998 15863694 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKUSzukasz nieruchomości z charakterem, która oferuje coś więcej niż standardowe cztery ściany? Mam przyjemność zaprezentować przes...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (5 065 zł/m2)

3
1
77 m2
1938
15855863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27076614 15855863 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

229 000 PLN (13 471 zł/m2)

1
1
17 m2
1895
15878291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592635 15878291 2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi.Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, niedaleko Placu wolności. W okolicy znajduje się Manufaktura, szkoły, sklepy, restauracje,...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
1
51 m2
1880
15869818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27410443 15869818 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, k...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 429 zł/m2)

1
1
35 m2
1930
15860908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27188867 15860908 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2021 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Mieszkanie je...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (10 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2021
15868103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27364777 15868103 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest przy ul. Gandhiego, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy wygodę codziennego życia z doskonałą komunikacją. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
1
55 m2
1953
15861750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27211071 15861750 Contact me should you need more information in Eglish.Opiekun ofery:Kacper Kurczaktel.: 602-101-602Otoczenie nieruchomościMieszkanie zlokalizowane jest na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63, w dobrze skomunikowanej części Łodzi. W najbliższej okolicy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (9 643 zł/m2)

1
-
28 m2
1975
15860793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184492 15860793 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych potrzeb. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bud...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 975 PLN (8 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1950