• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15860793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184492 15860793 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych potrzeb. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bud...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 975 PLN (8 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15849734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26980177 15849734 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum Łodzi, kilka kroków od pieszej części ulicy Piotrkowskiej ( deptaka) oraz centrum biznesowo-rozrywkowego Off-Piotrkowska. Gastronomia, roz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (9 849 zł/m2)

6
2
73 m2
1980
15835695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703310 15835695 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut dojdziesz do przystanków komunikacji miejskiej, które zapewniają s...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (11 176 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15831476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697189 15831476 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Górniaku, w części miasta z rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. W najbliższym otoczeniu znajdu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
1
69 m2
1985
15829249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649613 15829249 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Teofilowie, w osiedlowej części miasta z rozwiniętą infrastrukturą. W najbliższym otoczeniu znaj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15807645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376175 15807645 REZERWACJA!Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna,w południowo-wschodniej części miasta.Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

192 000 PLN (7 111 zł/m2)

1
1
27 m2
1980
15838961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737585 15838961 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 6022 osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym wyposażeniem, gotowe do natychmiastowego najmu. Opis lokalizacji:Nieruchomość poło...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (13 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15805398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26307568 15805398 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły przy ul. Obrońców Westerplatte 6a. W zasięgu spaceru Park Ocalałych i Park Helenów. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej i zielonej okolic...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

219 000 PLN (6 441 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15844204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26824289 15844204 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze bloku, z wejściem od strony wewnętrznego podwórza.To idealna propozycja...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15841672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792684 15841672 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy.Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy mieszkańcy mają dostęp do s...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

318 000 PLN (9 086 zł/m2)

1
1
35 m2
1980
15829250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649614 15829250 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1908
15828457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649608 15828457 Opis lokalizacji: Mieszkanie na Bałuckich Kozinach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni.Opiekun oferty: Monika Bistułatel.602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul. Kasprzaka. B...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

355 000 PLN (9 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1960