• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15841671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792685 15841671 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ!Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń na świeżym powietrzu? To mieszkanie jest idealną odpowiedzią na Tw...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (11 341 zł/m2)

3
1
44 m2
2025
15806914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26354976 15806914 2-pokojowe mieszkanie przy Parku na ZdrowiuOpiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel.: 602 101 602NieruchomośćJasne i ciche mieszkanie o powierzchni 52,9 m, zlokalizowane na 3. piętrze (z 3) w bloku z cegły z 1931 roku.Nieruchomość znajduje się w jednej...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (8 058 zł/m2)

2
1
52 m2
1931
15822995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633195 15822995 Mikrokawalerka po generalnym remoncie Łódź, ul. OdyńcaNa sprzedaż wyremontowana mikrokawalerka o powierzchni 16,63 m², położona na parterze w dwopiętrowej, kamienicy przy ul. Odyńca w Łodzi.Idealna pod inwestycję na wynajem lub jako pierwsze własne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

168 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
16 m2
1920
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15885334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27724588 15885334 Wyjątkowa okazja inwestycyjna: mieszkanie 2 pokoje do remontu w sercu Łodzi Śródmieście KatedralnaPrezentujemy unikalną ofertę inwestycyjną mieszkanie do remontu położone w centrum Łodzi, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście Katedralna, przy ulicy W...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

220 000 PLN (4 527 zł/m2)

2
1
48.6 m2
1915
15869888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Łodzi 27411335 15869888 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL162026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - 46,74 m² Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,74 m², idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Loka...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (6 957 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15614605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22495699 15614605 Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie. Trzecie piętro , blok bez windy , balkon , komórka lokatorsk...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

630 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
-
84 m2
1997
15691335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24017435 15691335 Na sprzedaż apartament marzenie Liściasta Park zamknięte osiedle tuż przy Parku Julianowskim i Dolinie Sokołówki 57,5 m² stylowego komfortu 2 pokoje, pełne wyposażenie, parter z tarasem, gotowe do zamieszkania! Nowoczesne meble i sprzęty w pakiec...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

2
1
57 m2
2013
15886605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762801 15886605 Do sprzedaży dwupoziomowy loft położony w zespole fabrycznym Karola Scheiblera. Zespół ten, stanowił prawdziwy przełom w architekturze przemysłowej a budynek przędzalni, ze względu na swoje rozmiary, styl architektoniczny i nowatorskie rozwiązania ko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

729 000 PLN (11 215 zł/m2)

2
1
65 m2
1880
15886497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27759978 15886497 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta.Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 2 komfortowe kawalerki, dzięki czemu zarabiasz z 2, a nie 1 mieszkania na raz.To wszystko z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15886496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27759977 15886496 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta.Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 3 komfortowe kawalerki, dzięki czemu zarabiasz z 3, a nie 1 z mieszkania na raz.To wszystko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15886492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27759964 15886492 NAJTAŃSZY LOFT W ŁODZI – I NIE PRZEPRASZAMY ZA TO!To oferta, która po prostu ma sens inwestycyjny. Niska cena wejścia daje większą elastyczność i potencjalnie wyższą stopę zwrotu niż w przypadku droższych mieszkań. Lofty w Łodzi dobrze wynajmują się ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

494 999 PLN (8 462 zł/m2)

1
-
58.5 m2
1876