• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 577

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15795665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26101836 15795665 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Dogodna, centralna lokalizacja w Łodzi, która oferuje wyjątkową równowagę między bliskością centrum miasta, a komfortemspokojem codziennego życia.W otoczeniu mieszkania istnie...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1937
15884792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713135 15884792 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

580 000 PLN (9 831 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15797126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26137694 15797126 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Kawalerka zlokalizowana na łódzkich Bałutach, na osiedlu Doły. Doskonale skomunikowana z centrum miasta z rozwiniętą infrastrukturą handlowo - usługową, idealna dla osób cenią...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

159 000 PLN (6 115 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15784847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862144 15784847 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób ceniących życi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

542 000 PLN (14 263 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15897644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28007676 15897644 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Liściastej tuż przy Parku nad Sokołówką. Mieszkanie wymaga już remontu, co daje jednak nowemu nabywcy szanse na urządzenie go według własnego gustu. Wygodny rozkład po...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

435 000 PLN (7 131 zł/m2)

3
1
61 m2
1990
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969
15583141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21841244 15583141 Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok Teatru Muzycznego. Jesteśmy w tym miejscu nieco odda...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

547 000 PLN (7 493 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15894324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940454 15894324 Wyposażone dwupokojowe mieszkanie w niskiej cenie! Tylko 175 tys. zł ul. Grabowa, ŁódźSzukasz własnego miejsca, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni blisko 32 m² przy ul. Gra...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

175 000 PLN (5 645 zł/m2)

2
1
31 m2
1900
15862369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224996 15862369 Duże w pełni rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku niedaleko Ogrodów Geyera i Parku Reymonta. Lokal do remontu z możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Wiele możliwości aranżacyjnych.W około bogate zaplecze handlowo-usługowe o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (5 915 zł/m2)

2
-
59 m2
1960
15802706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26274746 15802706 INWESTYCYJNY 'GOTOWIEC' W SERCU ŁODZI 5 NIEZALEŻNYCH APARTAMENTÓWUl. Narutowicza   153 m² I Piętro w Zabytkowej KamienicyOferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym centrum Łodzi. Lokal o powierzchni 153 m²,...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 850 000 PLN (12 171 zł/m2)

5
-
152 m2
1910
15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15887556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785466 15887556 2 pokoje z ogródkiem na Łódzkim Widzewie ! Spokojna okolica i świetny układ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w spokojnej części Łodzi. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1980 roku i posiada ogromny atut prywatn...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1980