• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 577

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785466 15887556 2 pokoje z ogródkiem na Łódzkim Widzewie ! Spokojna okolica i świetny układ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w spokojnej części Łodzi. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1980 roku i posiada ogromny atut prywatn...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15871470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470309 15871470 3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycjaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (6 316 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15897428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002495 15897428 Komfortowe, widne, trzypokojowe, w pełni umeblowane, taras 23 m.kw, miejsce w garażu podziemnym Łódź Widzew Janów Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzed...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

830 000 PLN (10 641 zł/m2)

3
-
78 m2
2020
15889011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stwórz własne M4 27840314 15889011 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,38 m², położonego na parterze w wieżowcu przy ul. Ćwiklińskiej, na osiedlu Widzew wschód. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej ara...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1978
15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15875215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527196 15875215 Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 37,21 m², zlokalizowane przy ul. Wioślarskiej w Łodzi. Lokal znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń dopasowaną do siebie To propozycja dla osób, kt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

274 000 PLN (7 364 zł/m2)

2
1
37.21 m2
1967
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15826399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe, M3 z miejscem parkingowym 26588179 15826399 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze w bloku z cegły z 1954 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bałut - blisko Rynku Bałuckiego. To propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestyc...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15896557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla estetów i detalistów/standard bez kompromisów! 27982607 15896557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,5 m², które całkowicie przełamuje stereotyp klasycznego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. To przestrzeń zaprojektowana z ogromnym wyczuciem estetyki, funkcjonalności i j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
63 m2
1980