• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 577

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe 27787436 15887584 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m², położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul. Tatrzańskiej. To propozycja idealna dla osób, które cenią funkcjonalny układ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15896555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W cichej okolicy po remoncie 27982604 15896555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania „na start”, które zapewnia komfort codzienneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (9 054 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15885002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą 27715282 15885002 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort codziennego życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane w spos...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 623 zł/m2)

2
-
61 m2
2000
15864790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na start 27272893 15864790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Teofilowie. To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie wyróżn...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (8 378 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15858468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z kortem tenisowym i miejscami parkingowymi 27150032 15858468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia kom...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

746 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
83 m2
1998
15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000
15857342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie idealne na start 27119703 15857342 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,5 m², położonego na 3. piętrze w bloku z 1964 r. przy ul. Wileńskiej. To propozycja dla osób, które szukają swojej pierwszej nieruchomości do własnej aranżacji z łatwym dostę...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

328 000 PLN (7 628 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15795726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
43m2/Dąbrowa/zielona okolica/2pokoje/rozkład 26103377 15795726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za wygodę codziennego życia. Niewątpliwym atutem jest wygodny dostęp do infrastr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15734128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3/ Śródmieście/dw.Fabryczny/ 24813194 15734128 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 56,17 m², położonego na 4. piętrze zabytkowej kamienicy z 1912 roku przy ul. Sienkiewicza 6 — w samym sercu Łodzi, tuż obok Filharmonii i ulicy Piotrkowskiej. To idealna pro...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

2
1
56 m2
1912