• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CITY PARK 3 POKOJE DO WPROWADZENIA 27706558 15884613 Wyjątkowe mieszkanie na Starym Polesiu, przy ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 43 — przestrzeń, która łączy wygodę życia w centrum z ciszą rzadko spotykaną w śródmiejskiej lokalizacji. Ten jednopoziomowy lokal o powierzchni 66,52 m² powstał z połączenia...

Łódź (Stare polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

698 360 PLN (10 581 zł/m2)

3
2
66 m2
2016
15819779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 2 łazienki | winda! duży balkon! 26590010 15819779 Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To miejsce, które łączy wygodę miejskiego życia z komfortem codziennego u...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

494 360 PLN (8 523 zł/m2)

3
2
58 m2
1960
15865329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
34 m² do wynajmu lub zamieszkania, niski czynsz 27294127 15865329 Kawalerka o powierzchni 34,14 m² na trzecim, ostatnim piętrze bloku z 1999 roku — kompaktowe, praktyczne mieszkanie z jasną kuchnią (7,83 m²) otwartą na salon (18,7 m²) i dużym, zachodnim balkonem (ok. 7 m²), który daje przestrzeń do wypoczynku po po...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

298 360 PLN (8 775 zł/m2)

1
1
34 m2
1999
15830915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje 26682512 15830915 Są takie miejsca, które od progu dają poczucie, że ktoś tu naprawdę dobrze zaplanował codzienne życie.To właśnie jedno z nich.Na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku, przy ul. Romanowskiej, znajduje się mieszkanie, które na powierzchni 76,8 ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

628 360 PLN (8 268 zł/m2)

3
1
76 m2
2003
15833659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26923339 15833659 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Lokalizacja ta oferuje połączenie ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

4
1
76 m2
2017
15688139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 23980333 15688139 Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy.Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się Łodzi? Blisko Piotrkowskiej? Marzysz o zyskach z naj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 180 000 PLN (6 625 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15865241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27290382 15865241 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrzymany, niewymagający pilnych nakładów, z potencjałem do modernizacji. Lokalizacja w centrum dużego osiedla zapewnia dobry dostęp d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15830266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26665884 15830266 To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie już dziś!Mieszkanie jest rozkładowe, co oznacza, że pomieszczenia są fu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (5 977 zł/m2)

3
1
87 m2
1935
15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

699 000 PLN (4 723 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15262354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14125771 15262354 Niska cena - ogrzewanie miejskie.Mieszkanie przy ul. Żeromskiego to oferta dla rodziny.Oferuję do sprzedaży mieszkanie w kamienicy z ogrzewaniem miejskim.Położone jest na wysokim parterze.Mieszkanie składa się z:- 3 sypialni- dużego salonu z aneksem...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

4
1
91 m2
1910
15161654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11314042 15161654 Oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Wólczańskiej.Mieszkanie posiada pięknie zachowana stolarkę wewnętrzną oraz oryginalne parkiety. Zostało nieznacznie (o 30-40cm) obniżone - bez problemu można przywróci...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

769 000 PLN (5 696 zł/m2)

4
1
135 m2
1920
15187233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12009694 15187233 DZIEŃ OTWARTY - 8 LISTOPADA 2025 OD GODZINY 12.00Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w jednej z ładniejszych kamienic Łodzi przy ul. Wschodniej 65Położone jest ono na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy.Wejście na teren posesji prowadzi przez ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (5 908 zł/m2)

2
1
76 m2
1910