• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 62

15896935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27992353 15896935 Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku z 1963 roku. To idealna propozycja dla os...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

363 000 PLN (13 444 zł/m2)

1
-
27 m2
1963
15882052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657107 15882052 Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach. Widok na panoramę miasta. Oferowana nieruchomość położona jest na drugim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Z jej okien rozpościera się widok na panoramę miast...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (12 333 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15892998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899689 15892998 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

514 282 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899688 15892996 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 170 PLN (13 021 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15892992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899684 15892992 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 020 PLN (13 138 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899690 15892997 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 677 PLN (12 857 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15892994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899686 15892994 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 306 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899687 15892995 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 790 PLN (13 643 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899685 15892993 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 995 PLN (14 576 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899682 15892991 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

811 125 PLN (12 674 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15892121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898076 15892121 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 306 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898075 15892122 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

523 305 PLN (14 536 zł/m2)

2
-
36 m2
2025