• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 762

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15824927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646995 15824927 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 136 684 PLN (16 474 zł/m2)

2
-
69 m2
2026
15825055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646985 15825055 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 216 zł/m2)

3
-
74 m2
2023
15825012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646984 15825012 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 335 000 PLN (17 566 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15824969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646983 15824969 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 000 PLN (15 905 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15824924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646973 15824924 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

991 650 PLN (15 025 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15825139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646971 15825139 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 270 711 PLN (16 943 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15825053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646968 15825053 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 099 PLN (14 708 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646948 15825179 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 888 PLN (14 685 zł/m2)

3
-
48 m2
2024
15825135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646939 15825135 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 012 239 PLN (14 257 zł/m2)

4
-
71 m2
2024
15825092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646938 15825092 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

864 635 PLN (14 655 zł/m2)

4
-
59 m2
2024
15824917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646918 15824917 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 618 PLN (14 353 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15825132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646915 15825132 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

984 820 PLN (16 414 zł/m2)

4
-
60 m2
2024