• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 759

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15825003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646912 15825003 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 375 PLN (14 430 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15825173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646900 15825173 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

914 244 PLN (14 285 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15825129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646891 15825129 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

690 136 PLN (13 272 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15825215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646884 15825215 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 612 PLN (11 702 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15825128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646883 15825128 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 685 PLN (11 538 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15825085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646882 15825085 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15824912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646878 15824912 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 685 PLN (11 538 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15825214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646877 15825214 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 676 PLN (11 447 zł/m2)

4
-
82 m2
2027
15825170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646876 15825170 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

747 498 PLN (11 500 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15825084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646874 15825084 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

928 408 PLN (11 322 zł/m2)

4
-
82 m2
2027
15824911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646870 15824911 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. SYSTEM PŁATNOŚCI 2080 Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny b...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 524 PLN (12 403 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15825169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646868 15825169 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

746 586 PLN (11 486 zł/m2)

3
-
65 m2
2027