• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 759

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15825126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646867 15825126 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

664 734 PLN (11 461 zł/m2)

2
-
58 m2
2027
15825212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646862 15825212 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

781 066 PLN (14 464 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15825082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646860 15825082 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 525 PLN (14 282 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15825167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646853 15825167 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 579 PLN (14 521 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15824995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646848 15824995 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

747 503 PLN (14 657 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646846 15825210 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 715 PLN (14 173 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15825123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646844 15825123 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

772 133 PLN (14 299 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15824951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646840 15824951 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

595 754 PLN (16 101 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15824978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646834 15824978 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

967 840 PLN (23 044 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15825193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646831 15825193 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (20 784 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15825191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646816 15825191 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

746 029 PLN (14 921 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15825061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646813 15825061 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 228 PLN (13 774 zł/m2)

2
-
52 m2
2024