• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 198

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15624400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22702793 15624400 Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone na osiedlu Górki, na lubelskich Czubach przy ul. Szczytowej. Mieszkanie składa się z: pokoju o powierzchni 21,6m2 z wyjściem na balkon; pokoju o powierzchni 11,4m2; pokoju o powierz...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

660 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
66 m2
1994
15771579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25589321 15771579 INFORMACJE OGÓLNE Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,2m2 położonego na parterze w budynku wielorodzinnym. Do mieszkania przynależy piwnica. OPIS MIESZKANIA Nieruchomość składa się z 4 pokoi. Największy o powierzchni 13,6m2 spełni...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

497 000 PLN (8 016 zł/m2)

4
-
62 m2
1980
15660265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23462201 15660265 Posiadamy w ofercie sprzedaży kawalerkę usytuowaną na parterze kamienicy położonej przy ul. Skibińskiej na lubelskich Bronowicach. Kawalerka składa się z: - pokoju dziennego o powierzchni 10,9m2 z oknem wychodzącym w kierunku południowo-zachodnim; ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

230 000 PLN (7 931 zł/m2)

1
-
29 m2
-
14494101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 131045 14494101 INFORMACJE OGÓLNE Oferta sprzedaży mieszkania położonego w kamienicy na Placu Zamkowym. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze. OPIS MIESZKANIA Mieszkanie o metrażu 64,4m2, obejmuje rozległy salon o powierzchni ok. 27m2. Dominującym kolo...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

640 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
64 m2
1956
15457368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18999389 15457368 Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjny, gustownie wykończony i w pełni wyposażony apartament, w wysokim standardzie. Apartament składa się z: salonu z jadalnią z wyjściem na przestronną loggię; otwartej kuchni; trzech sypialni; łazienki z ubik...

Lublin (Czechów południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

998 000 PLN (14 257 zł/m2)

4
-
70 m2
2019
15583690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21853809 15583690 Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy położonej przy ul. Skibińskiej na lubelskich Bronowicach. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju o powierzchni 20,8m2 z dwoma oknami wychodzącymi w kierunku południow...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

300 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
-
42 m2
1935
15663512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23517912 15663512 ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **Lublin - KALINOWSZCZYZNA ul. Lwowska.polecam do zakupu atrakcyjne, świetnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,78 m² zlokalizowane na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 3 n...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

598 000 PLN (10 350 zł/m2)

3
1
57.78 m2
1973
15562874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21385252 15562874 Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność oraz atrakcyjną lokalizację. Kluczowe cechy nieruchomości: Powierzchnia: 67 m2 - przestronność, która zapewnia swobodę i komfort dla całej rodziny. 3 pokoje - ide...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

643 000 PLN (9 597 zł/m2)

3
1
67 m2
1984
15530481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament 20618105 15530481 Nowy 2 pokojowy apartament do wykończenia pod własną aranżację na Czechowie przy ulicy Szeligowskiego.  Apartament znajduje się na 2 piętrze 5-piętrowego budynku. Wybudowany w 2024 roku o wysokim standardzie i nowoczesnym designie, wyposażonym w cich...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

480 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15520330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Wykończone Parter 20385208 15520330 Nowo wykończone, pachnące świeżością mieszkanie przy ul. Obrońców Lublina!!!Mieszkanie o powierzchni 49.35m2 składa się:- salonu z aneksem kuchennym;- sypialni;- pokoju;- łazienki z toaletą;- przedpokoju.Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podz...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

3
1
49 m2
2024
15520149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, rozkładowe, 3 pokoje do wejścia. 20381661 15520149 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ponad 70 m², położone na 2. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowej przestrzeni w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie jest świeżo po o...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

647 000 PLN (9 243 zł/m2)

3
1
70 m2
1989
15491383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Koncertowa 2 Pokoje Bez PCC Miejsce Postojowe 19758491 15491383 Mieszkanie w stanie deweloperskim.Zlokalizowane na osiedlu Czechów przy ulicy Koncertowej w Lublinie. Usytuowane na wysokim parterze w bloku z nowoczesną windą cichobieżną.Powierzchnia 47,78 m2 w skład której wchodzą:- salon 18,04 m2- kuchnia + jadal...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

536 000 PLN (11 404 zł/m2)

2
1
47 m2
2024