• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 199

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15871686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474028 15871686 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Wallenroda w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta, w pobliżu UMCS oraz KUL.Mieszkanie przeszło generalny remont i od tego czasu pozostaje niezamies...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

618 000 PLN (11 036 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15890092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868856 15890092 Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20 m, 10 m i 9 m. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 000 PLN (8 281 zł/m2)

3
1
57 m2
1990
15889557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27853027 15889557 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m  z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - al. Racławic...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

670 000 PLN (9 178 zł/m2)

4
1
73 m2
1997
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15862012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221067 15862012 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! To mieszkanie łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno do  zamieszkania, jak i jako inwestycja.Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powi...

Lublin (Węglin południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2016
15863820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 27257563 15863820 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 900 PLN (17 946 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15859050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27163025 15859050 Nowoczesne mieszkanie z ogrodem na Sławinie komfort, przestrzeń i prywatnośćJeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z kameralną, zieloną okolicą ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

915 000 PLN (14 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15888436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814066 15888436 Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79 m² – od kawalerek po przestronne apartamenty 4-pokojowe, dopasowane do róż...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

947 883 PLN (17 234 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15797270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26140082 15797270 GRATKA DLA INWESTORA . Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok.135 m2 liczonej po podłodze ( w KW 101m2). Mieszkanie wybudowane w roku 2008 składa się z dwóch lokali 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami na piętrze III i IV do których jes...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 999 PLN (7 407 zł/m2)

6
2
135 m2
2005
15888038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27800761 15888038 Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny.Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To nieruchomość, która zachwyca nie tylko przestrzenią, ale przede...

Lublin (Czuby północne) (Lubelskie, gm. Lublin)

628 000 PLN (8 156 zł/m2)

4
1
77 m2
1994
15884272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698386 15884272 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.Położenie w ścisłym centrum Lublin, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasto oraz...

Lublin (Stare miasto) (Lubelskie, gm. Lublin)

549 000 PLN (10 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1958
15885323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723671 15885323 Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację, a lokalizacja zapewnia komfort codziennego ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

425 000 PLN (8 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1985