• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 198

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15280191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka gotowa do zamieszkania 29,35m2 14607064 15280191 W sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,37 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym, bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej 8.  Mieszkanie składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę indukcyjną, lodówkę, mikrofaló...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (14 793 zł/m2)

1
1
29 m2
2022
15736897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 4‑pokojowe mieszkanie z ogromnym balkone 24882604 15736897 Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum, ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni użytkowej 78 m² w ka...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

900 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
1
84 m2
2019
15848554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26942961 15848554 Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż — Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej w Lublinie (dzielnica Węglinek Południowy) &md...

Lublin (Węglin) (Lubelskie, gm. Lublin)

640 625 PLN (12 561 zł/m2)

3
-
51 m2
2017
15782244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838615 15782244 Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m² + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m², zlokalizowany w ...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

250 000 PLN (5 814 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15870087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Ponikwoda 27418920 15870087 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji.Mieszkanie  o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi:Salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 20,53 mkw. z wyjście...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

629 944 PLN (9 843 zł/m2)

4
1
64 m2
2025
15846515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na Czechowie 26888224 15846515 Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. ZelwerowiczaMieszkanie nr KB2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z:salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76  mkw. z wyjściem na balkon.sypialnia 11,64 mkw.s...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

745 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15846513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie przy Olimpie 26888221 15846513 Kupujący nie płaci prowizji.Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy.Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw. znajdujące się na wyższej kondygnacji.Na pow...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (13 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15846512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na koniec 2025 roku 26888220 15846512 Tylko Teraz! SUPER Oferta!Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 44 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCZakup bezpośrednio od deweloperaMam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

541 858 PLN (10 034 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15846430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania gotowe do odbioru 26887372 15846430 Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze 3 inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego.Mieszkanie nr B1.1.12 o powierzchni 43,09 mkw, składa się z:salonu z aneksem k...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 017 PLN (10 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15858492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie wykończone pod klucz 27150041 15858492 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCZdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia.Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,16 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej.Dostępne jest j...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

808 448 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15857821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Bronowice 27133578 15857821 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 58,42 mkw.salon o powierzchni ok  23,94 mkw. z wyjściem na balkonsypialnia pow. 9,...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

601 726 PLN (10 375 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15857943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja przy ul. Dereckiego 27136801 15857943 Mieszkanie w inwestycji realizowanej przy ul. DereckiegoMieszkanie nr 17 budynek B o powierzchni 70,83 mkw. składa się z:pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. ok. 24,6 mkw. z wyjściem na balkon o pow. ok. 4,6 mkw.sypialnia 11,29 mkw.sypialnia 1...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 407 PLN (9 992 zł/m2)

4
1
70 m2
2026