• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 199

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15718325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24549998 15718325 Wprowadzenie :Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Lublina? Świetnie trafiłeś! Mam coś, co może Ci się spodobać – przytulne mieszkanie przy ul. Pana Balcera, które czeka na nowego właściciela. To idealna propozycja za...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

512 900 PLN (8 541 zł/m2)

3
1
60.05 m2
1986
15799799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie na Wrotkowie 26197308 15799799 Tylko Teraz! SUPER Oferta!Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazjiOferta dotyczy mieszkanie nr 50  - 2-pokojowe o powierzchni 40,69 m2Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku PCC!Prezentujemy ofertę nowego mieszkania zlokal...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

406 493 PLN (10 162 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15665612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23580927 15665612 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na LSM, LublinOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2m² usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku .Opis mieszkania: - piętro: 34- powierzchnia mieszkania: 60,2 m2- kuchnia- pokój - salon - łazienka- p...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

569 000 PLN (9 452 zł/m2)

3
-
60.2 m2
1983
15718118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24546897 15718118 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Lublina – ul. LipowaZamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki!Oferujemy przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,90 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina – przy ...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

550 000 PLN (8 885 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1970
15665610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23580924 15665610 Mieszkanie, Lublin, LSM, ul. Wajdeloty, 2 pokoje, 38,2 m2Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji!Na sprzedaż przytulne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina – na osiedlu LSM, przy ul. Wajdeloty. Mieszkanie ...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

380 000 PLN (9 948 zł/m2)

2
-
38.2 m2
1965
15764333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25445940 15764333 Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą przy ul. Nadbystrzyckiej – jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Lublinie.To dosk...

Lublin (Rury świętoduskie) (Lubelskie, gm. Lublin)

410 000 PLN (9 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1973
15455177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18962143 15455177 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu znajdującego się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina.LOKALIZACJA Ta nieruchomość to prawdziwa perła na rynku nieruchomości, idealna dla osób ceniących luksus, komfort i dosk...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

675 600 PLN (18 050 zł/m2)

2
-
37.43 m2
2023
15736347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24871552 15736347 Zapraszamy do zakupu przytulnego trzypokojowego mieszkania na ulicy Biedronki w Lublinie.LOKALIZACJASprzedaż tego mieszkania to doskonała okazja dla osób poszukujących idealnego balansu pomiędzy spokojem a bliskością centrum. Lokalizacja w jednej z n...

Lublin (Czuby północne) (Lubelskie, gm. Lublin)

444 000 PLN (9 080 zł/m2)

3
1
48.9 m2
1987
15736091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24867220 15736091 Wprowadzenie :Na sprzedaż: Komfortowe mieszkanie na Kalinowszczyźnie.Szukasz wygodnego mieszkania w zielonej lokalizacji? Oferujemy nieruchomość na osiedlu Kalinowszczyzna, przy ul. Niepodległości – idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, par ora...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

539 000 PLN (9 074 zł/m2)

3
1
59.4 m2
1986
15735848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24862405 15735848 Dostępne od zaraz przestronne mieszkanie powierzchni 51,7 m2 idealne do zamieszkania bądź jako inwestycja, wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektanta wnętrz. LOKALIZACJA:Apartament znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowy...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

491 150 PLN (9 500 zł/m2)

3
-
51.7 m2
1997
15715803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24501594 15715803 Wprowadzenie :Proszę o zapoznanie się z mieszkaniem na Czubach Południowych w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej dzielnicy. Mieszkanie znajduje się w pobliżu terenów zie...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

745 000 PLN (9 454 zł/m2)

3
-
78.8 m2
1990
15734170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24815070 15734170 KOMFORTOWA LOKALIZACJA – Rudnik, LublinZamieszkaj w zielonej, spokojnej części Lublina – dzielnicy Rudnik. To miejsce idealne dla osób szukających balansu między szybkim dostępem do centrum (3 km do Starego Miasta), a codziennym spokojem i wygodą. Dz...

Lublin (Rudnik) (Lubelskie, gm. Lublin)

875 000 PLN (12 502 zł/m2)

3
1
69.99 m2
2023