• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 198

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15714339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24457056 15714339 Jeśli szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych – ta oferta jest dla Ciebie. Przestronny lokal przy ul. Nałęczowskiej 177 to połączenie nowoczesności, komfortu i kameralnego charakteru osiedla. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w niski...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

859 000 PLN (16 519 zł/m2)

2
-
52 m2
2023
15737832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24895178 15737832 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Nałęczowskiej – w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu, co zapewnia komfort, spokój i pełne poczucie bezpieczeństwa.Z prz...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

979 000 PLN (17 745 zł/m2)

2
1
55.17 m2
2023
15799556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26193445 15799556 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m², położone w jednej z najbardziej cenionych części Lublina – przy ul. Szmaragdowej. Lokal znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku na spokojnym, dobrze zagospodarowanym osiedl...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

640 000 PLN (10 649 zł/m2)

3
1
60.1 m2
1989
15751558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25143689 15751558 Sprzedam mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Skibińskiej w Lublinie. Układ pomieszczeń: 2 przestronne pokoje oddzielna, widna kuchnia łazienka z WC przedpokój własna kotłownia dodatkowo do mieszkani...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

319 000 PLN (4 908 zł/m2)

2
1
65 m2
-
15790235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25960968 15790235 Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe.Mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą.Mieszkanie jest w bardzo dobrym ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

359 000 PLN (9 703 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15649932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23305130 15649932 5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w sercu Lublina – ul. Fryderyka Chopina Cena: 650 000 złRealna po podłodze: ok. 93 m² Piętro: 33 Rok budowy: 1928 Czynsz administracyjny: 412 zł Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą Dostępność: możliw...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

629 000 PLN (6 763 zł/m2)

5
2
93 m2
-
15806677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26350422 15806677 Wprowadzenie :Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 46m2 przy ul. Firlejowskiej.Jest to idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wygó...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

595 000 PLN (12 935 zł/m2)

2
1
46 m2
2016
15743494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25011638 15743494 Wprowadzenie :Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m², zlokalizowane przy ul. Hutniczej w Lublinie. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów poszukujących mie...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

399 000 PLN (8 926 zł/m2)

3
1
44.7 m2
1971
15540928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20849748 15540928 Jesteś gotowy na przestrzeń, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i doskonałą lokalizację?Mam dla Ciebie 4 pok. mieszkanie w sercu miasta, które czeka na odkrycie.Dlaczego warto zainwestować?Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w ścisłym cen...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 900 PLN (9 900 zł/m2)

4
2
101 m2
-
15692379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24041348 15692379 Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 53 m² w samym centrum Lublina – ul. Szkolna, Śródmieście Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m².Położone przy ul. Szkolnej w dzielnicy Śródmieście, w samym centrum Lublina.To ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
-
15729482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24761993 15729482 LOKALIZACJAOsiedle LSM to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Lublinie łącząca komfort mieszkania w zielonej okolicy z doskonałą infrastrukturą miejską. Osiedle wyróżnia się przemyślanym układem urbanistycznym, dużą ilością terenów zielonych ...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

397 000 PLN (8 941 zł/m2)

3
1
44.4 m2
1968
15802417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266154 15802417 Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku.Na powierzchnie użytkową, składają się:- 2 pokoje każdy z balkonem,- oddzie...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (7 031 zł/m2)

2
1
64 m2
-