• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 74

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695098 15884093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Zygmuntowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140 m2 składa się z:Poziom I (1. piętro):-Przestro...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 390 000 PLN (9 929 zł/m2)

4
2
140 m2
2019
15884203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27696121 15884203 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. CeramicznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 110m2 składa się z:- 4 pokoi- aneksu kuchennego- poddasza-...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
1
110 m2
2025
15883373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675051 15883373 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salon z kominkiem, aneksem kuchennym or...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

979 000 PLN (10 878 zł/m2)

4
1
90 m2
2011
15878317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593903 15878317 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,- dwóch dużych, ustaw...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 812 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
68.36 m2
2024
15881938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653299 15881938 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91m2 obecnie składa się z trzech samodzielnych kawalerek ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 395 000 PLN (15 330 zł/m2)

3
3
91 m2
2025
15894584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w cichej zielonej okolicy 27944640 15894584 Zapraszam na prezentację przytulnego mieszkania położonego w bardzo zielonej i spokojnej części Marek w dzielnicy Struga.Budynek oddany do użytku w 2012 roku, brak windy, teren ogrodzony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców.Budynek czysty i zadba...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

580 000 PLN (9 206 zł/m2)

2
1
63 m2
2012
15884753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki 27710342 15884753  4 pokoje 88 m² ciche i przestronne mieszkanie rodzinne MarkiNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w spokojnej części Marki. Lokal idealny dla rodziny szukającej dużej przestrzeni w cenie mniejszego mieszk...

Marki, Miedziana

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

4
1
88 m2
1989
15683233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23893163 15683233 Apartament posiada 3 pokoje powierzchnię 58,44mkw oraz Ogród 80mkw. Doskonała lokalizacja Piękny Design Osiedle Pomarańczowa w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Ekskluzywne Osiedle Bezczynszowych Apartamentów Pomarańczowa Schemat pomie...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (11 190 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15489896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8 19729841 15489896 Mieszkanie dwupoziomowe w Markach, ul. Pałacowa,61,55 m2 powierzchni użytkowej, 90m2 po podłodze OpisNa sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe (610 tys.) plus dwa naziemne miejsca parkingowe ( łącznie za 30 tys.). Mieszkanie w Markach w cichej okolicy z ba...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

610 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
61 m2
2014
15768468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25545417 15768468 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 71 mkw., położone w spokojnej części Marek. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym, niskim budynku z prywatnym miejscem postojowym.To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób szu...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN (11 972 zł/m2)

3
1
71 m2
2008
15888660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE Z DREWNIANYM PARKIETEM 27819569 15888660 Oferta dostępna tylko w Pepper HouseNa sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2000 roku. To oferta typu goto...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2000