• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poddębice Zielona

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zielona i Poddębice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Janocinie 27884375 15891005 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m² położona w spokojnej miejscowości Janocin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i posiada balkon. W cenie dostępna jest również piw...

Janocin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

99 000 PLN (3 414 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15869118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401489 15869118 KOLEJNE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY !!!To już PRZEDOSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Dwa bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na III...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

360 325 PLN (7 207 zł/m2)

3
1
50 m2
2025
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15849930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982927 15849930 Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 PLN. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ul. Dzikich Jabłoni, w kameralnej, 2-piętrowej zabudowie osiedla Jaś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 095 000 PLN (32 231 zł/m2)

3
1
65 m2
2024
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007
15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (9 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1992
15798082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161407 15798082 Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicyKołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Od...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 000 PLN (9 510 zł/m2)

1
1
49 m2
1899
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

427 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1992