• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 919

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15882983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673446 15882983 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum), Mazurska

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15882936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673351 15882936 Tylko u nas ! Oferta na wyłączność! W ofercie na sprzedaż mieszkanie rozkładowe na poddaszu znajdujące się ścisłym centrum przy pl. Kościuszki. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku z lat 30-tych. Budynek po termomodernizacji.Powi...

Szczecin (Centrum), al. Piastów

435 000 PLN (8 056 zł/m2)

2
1
54 m2
1930
15882942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673363 15882942 Poleca się do zakupu mieszkanie z naprawdę pięknym widokiem!Mieszkanie zlokalizowane jest na 10-tym (nie ostatnim) piętrze polskiego wieżowca na osiedlu Przyjaźni. Środek osiedla oraz wysokie piętro zapewniają ciszę i spokój.Spółdzielcze własnościowe...

Szczecin (Świerczewo), 26 Kwietnia

499 000 PLN (9 505 zł/m2)

3
1
52.5 m2
1980
15882928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673335 15882928 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Kijewo w Szczecinie.Na powierzchnię nieruchomości składają się duży salon z wyjściem na balkon, sypialnia, widna kuchnia, łazi...

Szczecin (Kijewo), Tarpanowa

420 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
49.09 m2
1991
15882878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673200 15882878 Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu komunikacja miejska, centra handlowe, szkoły, przedszkola i obiekty użyteczności publicznej. W okolicy Park Majowe, nie daleko do Puszczy Buk...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (10 430 zł/m2)

2
1
49.76 m2
1991
15882898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673258 15882898 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez...

Szczecin (Centrum), Kujawska

446 000 PLN (9 331 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15882888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673229 15882888 Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,87 m², położone na 2 piętrze w niskim bloku z 1968 r., na ul. Kazimierza Królewicza. Druga linia zabudowy od szkoły podstawowej SP10. W skład mieszkania wchodzi salon 18m2 z balkonem fran...

Szczecin (Niebuszewo), Kazimierza Królewicza

467 000 PLN (9 964 zł/m2)

2
1
46.87 m2
1968
15882879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673202 15882879 Prestiżowy apartament z widokiem na zieleń.Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z kojącym sąsiedztwem natury. To mieszkanie to prawdziwa enklawa spokoju w jednej z najb...

Szczecin (Płonia), Przyszłości

629 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
63.56 m2
1980
15882877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673197 15882877 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2, położone na 2. piętrze przy ul. Orzeszkowej w Szczecinie. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 10 lat temu – wszystkie instalacje zostały wymienione. Na podłodze des...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

589 000 PLN (9 948 zł/m2)

3
1
59.21 m2
1936
15882894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673247 15882894 W ofercie sprzedaży proponuję Państwu gotowe do wprowadzenia, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone w północnej części Szczecina przy ul. M. Reja. Najbliższa okolica to odrestaurowane kamienice z początku lat 30 tych ubiegłego ...

Szczecin (Niebuszewo), Mikołaja Reja

587 000 PLN (11 170 zł/m2)

2
1
52.55 m2
1930
15882889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673232 15882889 Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 83 m², położone na podwyższonym parterze zadbanej kamienicy w samym centrum Szczecina (okolice placu Szarych Szeregów).Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się ...

Szczecin (Centrum), 5 Lipca

699 000 PLN (8 460 zł/m2)

3
1
82.62 m2
1910
15882895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673250 15882895 Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,07m2, położone na 2. piętrze budynku z 2013r.Salon połączony z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na balkon od strony wschodniej. Dwie odrębne sypialnie, każda ok. 12m2 (jedna z nich wpisana w kw ja...

Szczecin (Świerczewo), Santocka

720 000 PLN (11 600 zł/m2)

3
1
62.07 m2
2013