• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 915

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15184862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11968282 15184862 Do sprzedaży oferujemy apartament w willi zlokalizowane w starej części Pogodna.Przedstawiany apartament jest o powierzchni 67,87 m2 z tarasem o pow. 33,07 m2, znajduje się w przyziemiu i posiada przynależny ogródek o pow. 87,70 m2.Jest to idealny...

Szczecin (Pogodno), ks. Bolesława Domańskiego

1 108 800 PLN (16 337 zł/m2)

2
1
67.87 m2
1928
15446392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18752950 15446392 Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 42,3 m2, położone na trzecim piętrze niskiego bloku z 2024 roku. W budynku jest winda. Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy Gumieńce na osiedlu Cukrownia Apar...

Szczecin (Gumieńce), Gorzowska

528 750 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
42.3 m2
2024
15331790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16025846 15331790 Na sprzedaż duży lokal niemieszkalny z ogródkiem na Pogodnie w świetnej lokalizacji blisko parku.Projekt lokalu zakłada wykonanie w nim 4 pokoi, łazienki i kuchni. Obecnie wszystkie pomieszczenia są w standardzie do kapitalnego remontu. Nieruchomość...

Szczecin (Pogodno), al. Wojska Polskiego

289 000 PLN (3 322 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15722505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24620481 15722505 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w samym sercu Szczecina – ta oferta jest dla Ciebie.Zamieszkaj pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Placem Rodła, gdzie tętniące życiem miasto spotyka się z wygodą codziennego funkcjonowania.Dlaczego warto zwrócić uwa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 104 zł/m2)

3
1
73.91 m2
1965
15184874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11968281 15184874 Wyjątkowe apartamenty w odrestaurowanej willi – Stare Pogodno Do sprzedaży oferujemy dwa wyjątkowe apartamenty położone w zabytkowej willi w starej, najbardziej cenionej części Pogodna.To oferta dla osób, które szukają połączenia komfortu życia w mie...

Szczecin (Pogodno), ks. Bolesława Domańskiego

2 389 000 PLN (17 592 zł/m2)

3
1
135.8 m2
1928
15792543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26020638 15792543 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej, frontowej kamienicy w samym centrum Szczecina.Lokal ma 86 m² i znajduje się na 1. piętrze. Wysokie sufity oraz duże okna (PCV w całym mieszkaniu, drewniane w kuchni) zapewniają doskonałe doświetlenie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
86 m2
1920
15503224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19994617 15503224 Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na I poziomie znajdują się:- przestronny salon o pow. ponad 40m2, z wyjśc...

Szczecin (Warszewo), Duńska

1 590 000 PLN (10 930 zł/m2)

4
1
145.47 m2
2003
15814506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27671076 15814506 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z 5 ustawnych, niezależnych pokoi, co zapewnia komfort zarówno rodzinie, jak i osobom poszukując...

Szczecin (Żelechowa), Kormoranów

760 000 PLN (9 178 zł/m2)

5
1
82.81 m2
1984
15801727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26248657 15801727 Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w oficynie blisko Wałów Chrobrego.Bardzo ciepłe, jasne i przytulne mieszkanie, zaprojektowane z dużą dbałością o przestrzeń i funkcjonalność.Pomimo niewielkiego metrażu, mieszkanie jest wygodne i do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (8 461 zł/m2)

2
1
35.34 m2
1910
15714458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24462950 15714458 Idealne na kancelarię, gabinet, prestiżowe biuro – lub dla kogoś, kto marzy o mieszkaniu z duszą i sztukaterią w sercu miasta!Na sprzedaż niezwykłe 5-pokojowe mieszkanie (128 m²) położone na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum. Wys...

Szczecin (Centrum), Śląska

1 100 000 PLN (8 594 zł/m2)

5
1
128 m2
1930
15796860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26132617 15796860 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wały Chrobrego w Szczecinie. Na powierzchnię ok. 63m2 składają się:* 2 bardzo duże pokoje (ok. 18 i 20m2)* kuchnia (ok. 11m2)* korytarz (o...

Szczecin (Centrum), Szczerbcowa

549 000 PLN (8 802 zł/m2)

2
1
62.37 m2
1930
15715879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24501967 15715879 Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m², położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 Maja.✅ Południowa wystawa okien – mieszkanie jest ciepłe i słoneczne przez ca...

Szczecin (Pomorzany), 9 Maja

289 000 PLN (10 788 zł/m2)

1
1
26.79 m2
1971