• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 915

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15815309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27671085 15815309 Na sprzedaż słoneczna kawalerka zlokalizowana na 1 piętrze wysokiego budynku przy ul. 1 Maja wyposażonego w windę!Doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak i wynajmu.Mieszkanie doskonale wynajmuje się na Booking!Wyposażenie w większości pozostaj...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (11 258 zł/m2)

1
1
31 m2
1978
15747913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25102774 15747913 Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego do remontu przy ul. Wojska Polskiego.W skład nieruchomości wchodzi:-salon z wyjściem na balkon ,-pokój,-pokój,-pokój,-kuchnia z oknem ,-łazienka z oknem ,-przedpokój.Do mieszkania przynależy ...

Szczecin, Aleja Wojska Polskiego

499 000 PLN (8 674 zł/m2)

3
1
57.53 m2
1991
15554602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21082632 15554602 Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu rynekpierwotny.pl wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem, a przy tym posiadały wysoki standard wykonania.Atmosfera tej inwestycji łączy w sobie ...

Szczecin (Śródmieście), Jerzego Janosika

1 271 762 PLN (16 084 zł/m2)

3
2
79.07 m2
2023
15803649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26299897 15803649 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie! Dodatkowo garaż w budynku.Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia z wygodą szybkiego dojazdu do centrum a zarazem 3 minuty spacerkiem od centrum handlowego – ta oferta ...

Szczecin (Gumieńce), Polskich Marynarzy

929 000 PLN (11 417 zł/m2)

4
1
81.37 m2
2018
15709121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24349142 15709121 Możliwość zapłaty w dwóch transzach. Połowa przy sprzedaży, a druga połowa rozłożona na dogodne raty.Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Kr. Jadwigi (odcinek pomiędzy Krzywoustego a Małkowskiego).Adaptacja poddasza:- pokój dzienny z ...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

449 000 PLN (8 643 zł/m2)

1
1
51.95 m2
1920
15757283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25296817 15757283 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m² (użytkowa 18,5 m²), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie s...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

260 000 PLN (13 881 zł/m2)

1
1
18.73 m2
1930
15740620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24953805 15740620 Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku SKY GARDEN przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, Felczaka.Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka (4,17m2).Ogrzewa...

Szczecin (Centrum), Mieczysława Niedziałkowskiego

1 035 000 PLN (22 031 zł/m2)

2
1
46.98 m2
2023
15457956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19016074 15457956 Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 41,5 m2, położone na parterze niskiego bloku z 2024 roku. W budynku jest winda.Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy Gumieńce na osiedlu Cukrownia Apartamenty ...

Szczecin (Gumieńce), Gorzowska

518 750 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
41.5 m2
2024
15796787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26131307 15796787 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Pogodno.Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego IV piętrowego niskiego bloku z 1989 roku. Forma własności: Spółdzielcze własnościowe p...

Szczecin (Pogodno), Stefana Grota-Roweckiego

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

3
1
55 m2
1989
15797924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26159209 15797924 Polecam zadbane, czteropokojowe mieszkanie położone na popularnym osiedlu Bukowym.Okna na dwie strony świata, balkony od południa – piękny widok i dużo światła przez cały dzień.✔ mieszkanie bez konieczności remontu ✔ łazienka i WC osobno✔ czynsz ok. ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Brązowa

690 000 PLN (8 466 zł/m2)

4
1
81.5 m2
1980
15813094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26556420 15813094 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Na metraż 48 m2 składa się:-pokój 1-pokój 2-łazienka-kuchnia-spiżarnia -przedpokój Mieszkanie jest w części umeblowane. W kuchni znajd...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

374 900 PLN (7 810 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15628082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22799109 15628082 Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o powierzchni 158,81m2 - 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój. Wysokie ...

Szczecin (Śródmieście), Marszałka Józefa Piłsudskiego

1 300 000 PLN (8 186 zł/m2)

6
2
158.81 m2
1897