• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 915

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15773113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25627927 15773113 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994
15881268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27626482 15881268 Prestiżowy apartament z widokiem na zieleń.Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z kojącym sąsiedztwem natury. To mieszkanie to prawdziwa enklawa spokoju w jednej z najb...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
63.56 m2
1980
15881198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625306 15881198 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. Lokal składa się z: trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15751833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25147615 15751833 a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu HANZA TOWER w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m² składa się z: • przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, • no...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (17 627 zł/m2)

1
-
29.5 m2
2022
15833945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873372 15833945 ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w prestiżowym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Szybowcowej w Szczecinie (Dąb...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 000 PLN (9 949 zł/m2)

3
1
73.88 m2
2009
15870765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438643 15870765 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Bukowym przy ulicy Czerwonej – w wyjątkowo ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

589 000 PLN (9 290 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1992
15838980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737426 15838980 Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 46,15 m². Mieszkanie położone jest na pierwszym pięt...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

412 000 PLN (8 927 zł/m2)

2
1
46.15 m2
1950
15554504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21080467 15554504 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

682 374 PLN (15 400 zł/m2)

1
1
44.31 m2
2024
15868752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27390183 15868752 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lustrzanymi drzwiami-duży i jasny salon z nową sofą z funkcją spania, kom...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

330 000 PLN (14 043 zł/m2)

1
1
23.5 m2
1970
15553981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21063301 15553981 Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15553935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21062414 15553935 Dwupokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

653 376 PLN (12 450 zł/m2)

2
1
52.48 m2
2024