• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 931

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15609825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22389645 15609825 Mieszkanie 4-pok. o pow. 105 m2, usytuowane na 1-wszym piętrze kamienicy w najlepszym miejscu w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą:rozkładowe pokoje o powierzchni 19,24,25m2 i jeden przejściowy 16m2, kuchnia widna 12m2, łazienka z WC ok. 5m2 ora...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
105 m2
1970
15776745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716541 15776745 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność.Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania w Dąbiu na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze budynku z 2012r.Na powierzchnię ok. 78m2 składają się dwa poziomy;I poziom...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

699 000 PLN (8 987 zł/m2)

3
2
77.78 m2
2012
15720392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24588693 15720392 Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower – jedynego takiego obiektu w Szczecinie!...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

448 500 PLN (19 662 zł/m2)

1
1
22.81 m2
2021
15530659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20622110 15530659 Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 74.28m2 w super lokalizacji.Mieszkanie posiada zarówno taras jak i ogródek wychodzący na zielone, wewnętrzne patio. Z patio można wejść na ogólnodostępny taras z widokiem na Szc...

Szczecin (Śródmieście), Celna

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15709048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24348353 15709048 Mieszkanie również doskonałe pod inwestycję wynajem.Na chwilę obecną mieszkanie jest wynajmowane i wydanie kwiecień 2026r.Do sprzedaży nowe mieszkanie-w stylu loft- 2 pokojowe na 1piętrze z dużym balkonem , zlokalizowane w nowo powstałej inwestycj...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

499 000 PLN (15 121 zł/m2)

2
1
33 m2
2222
15802677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26272100 15802677 Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2 w centrum miasta przy ulicy NarutowiczaMieszkanie z uregulowaną sytuacją prawną bez jakichkolwiek obciążeń.Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze zaby...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

870 000 PLN (11 299 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15882624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671273 15882624 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na I piętrze w budynku z roku 2008 , położonego wśród zabudowy domków jednorodzinnych w dzielnicy Żydowce. Bliska okolica lasów Puszczy Bukowej oraz szybki dostęp do autostrady a także b...

Szczecin, Tokarska

455 000 PLN (9 286 zł/m2)

3
1
49 m2
2008
15882657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671305 15882657 Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m², położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja dla rodziny szukającej dużej, funkcjonalnej przestrzeni w centrum miasta. Dz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (7 952 zł/m2)

4
1
90.42 m2
1910
15882621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671270 15882621 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w samym centrum miasta. Idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie.Dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy, w kamienicy w pobliżu Jasnych Błoni.Bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Mieszkanie...

Szczecin (Śródmieście), Wacława Felczaka

370 000 PLN (10 019 zł/m2)

2
1
36.93 m2
1940
15882614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671262 15882614 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m², położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże Warszewo Szczecin, znajdującego się w nowym budynku, wybudowanym w 2021 r. na trzec...

Szczecin (Warszewo), Duńska

1 145 000 PLN (13 096 zł/m2)

4
1
87.43 m2
2021
15882623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671271 15882623 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15882601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671249 15882601 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930