• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 931

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15619036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22576338 15619036 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 45,3 m2, całkowitej o...

Szczecin (Warszewo), Kalinowa

559 000 PLN (12 340 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2009
15882599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671248 15882599 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

Szczecin (Pomorzany), 9 Maja

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15836539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713674 15836539 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Idealna propozycja dla osób ceniących lokalizację, prywatność (brak sąsi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (7 991 zł/m2)

2
1
68.7 m2
1930
15832850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661719 15832850 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15156200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11148316 15156200 Prestiżowe osiedle Warszewo w bliskiej okolicy Puszczy Wkrzańskiej, świetnie przystosowane dla mieszkańców.Usytuowane przy Parku sportowo rekreacyjnym (ścieżki rowerowo-spacerowe, zamknięte boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 795 500 PLN (15 672 zł/m2)

4
2
114.57 m2
2022
15843518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26807678 15843518 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie, w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historycz...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 000 PLN (10 532 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15773113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25627927 15773113 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994
15881268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27626482 15881268 Prestiżowy apartament z widokiem na zieleń.Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z kojącym sąsiedztwem natury. To mieszkanie to prawdziwa enklawa spokoju w jednej z najb...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
63.56 m2
1980
15881198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625306 15881198 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. Lokal składa się z: trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15751833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25147615 15751833 a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu HANZA TOWER w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m² składa się z: • przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, • no...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (17 627 zł/m2)

1
-
29.5 m2
2022
15833945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873372 15833945 ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w prestiżowym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Szybowcowej w Szczecinie (Dąb...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 000 PLN (9 949 zł/m2)

3
1
73.88 m2
2009
15838980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737426 15838980 Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 46,15 m². Mieszkanie położone jest na pierwszym pięt...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

412 000 PLN (8 927 zł/m2)

2
1
46.15 m2
1950