• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 931

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15554504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21080467 15554504 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

682 374 PLN (15 400 zł/m2)

1
1
44.31 m2
2024
15868752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27390183 15868752 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lustrzanymi drzwiami-duży i jasny salon z nową sofą z funkcją spania, kom...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

330 000 PLN (14 043 zł/m2)

1
1
23.5 m2
1970
15553981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21063301 15553981 Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15553935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21062414 15553935 Dwupokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

653 376 PLN (12 450 zł/m2)

2
1
52.48 m2
2024
15538694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20787011 15538694 Przedstawione zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do generalnego remontu położonego na czwartym piętrze kamienicy na poddaszu bez skosów. Mieszkanie ma duży potencjał ze wz...

Szczecin (Łękno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

99 000 PLN (6 188 zł/m2)

1
1
16 m2
1935
15870661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27435256 15870661 Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia – idealny zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

355 000 PLN (9 972 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1970
15841797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798135 15841797 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15877725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577796 15877725 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,4 m², położonego na czwartym piętrze w zadbanym budynku na prestiżowym osiedlu Reda. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałe doświetlenie w...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

389 000 PLN (8 963 zł/m2)

1
1
43.4 m2
1980
15713766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24446565 15713766 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego znajdującego się tuż przy Parku Kasprowicza. Znajduje się na pierwszym piętrze w oficyniePokoje przejściowe o powierzchniach 15 i 12 m2. Kuchnia o powierzchni ok 7 m2 z oknem Ogrzewanie oraz ciepła...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1930
15863721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256633 15863721 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15876582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541407 15876582 Sprzedam mieszkanie 80 mkw , 3 pokoje , kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz.Mieszkał tu słynny kompozytor Léon Jessler (w latach1886-1888). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Wejscie od strony ul.Bogusława, w tej części kamienicy znajdują sie tyl...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
80 m2
1885
15861579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208160 15861579 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 36,68 m² zlokalizowane jest w s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (7 879 zł/m2)

2
1
36.68 m2
1935