• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 931

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15851800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020669 15851800 3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ 3 ustawne i jasne pokoje ✔...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1993
15753222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25193616 15753222 Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu.*********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej oferci...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (4 121 zł/m2)

4
1
95.86 m2
1900
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15765293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25468681 15765293 Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie, które w sposó...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 500 PLN (8 403 zł/m2)

3
1
61.82 m2
1930
15719286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564606 15719286 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15867476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347032 15867476 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930
15846025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873940 15846025 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

560 000 PLN (7 532 zł/m2)

3
1
74.35 m2
1930
15775910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689891 15775910 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe mieszkanie.Z 13. piętra rozciąga się panorama całego Szczecina — mias...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 881 zł/m2)

3
1
63.04 m2
2009
15870168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422096 15870168 Przestrzeń, światło i emocje – apartament dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko mieszkania. To nie tylko przestrzeń, to jakość, styl i codzienny komfort na najwyższym poziomie.Hanza Tower – Ikona nowoczesnego miasta, to prestiżowy komple...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 638 900 PLN (27 134 zł/m2)

3
1
60.4 m2
2021
15870140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27421440 15870140 SKY GARDEN – ikona nowoczesnej architektury w sercu SzczecinaSky Garden to synonim prestiżu, nowoczesności i świadomie wybranego stylu życia.Osiemnastopiętrowy apartamentowiec, którego szklane elewacje i panoramiczne przeszklenia otwierają przestrzeń...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 737 900 PLN (26 063 zł/m2)

3
1
66.68 m2
1980
15867050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27334497 15867050 ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m². Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (9 145 zł/m2)

3
1
54.13 m2
1970
15851922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022896 15851922 Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją w mieście.O MIESZKANIUMieszkanie o powierzchni 52 m² oferuje niezwykle przemyś...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (10 371 zł/m2)

3
1
51.97 m2
1975