• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 935

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15779413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25775372 15779413 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2014 r. w dzielnicy Warszewo.Na powierzchnię mieszkania o pow. ok. 72m2 składają się:komfortowy salon o pow. 22,69 m2otwarta kuchnia o pow. ...

Szczecin (Warszewo), Jaworzynki

810 000 PLN (11 319 zł/m2)

3
1
71.56 m2
2014
15815343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26669947 15815343 Oferta sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowym budynku z windą (z 2021 r.) w dzielnicy Pogodno.Mieszkanie o powierzchni 48,6 mkw składa się z:- dużego salonu, z którego jest wyjście na balkon 8 mkw;- aneksu kuchennego:...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (12 243 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2021
15727665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723415 15727665 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,5m2 z balkonem, z garażem 12,5m2 na wysokim parterze nad garażami w piętrowym budynku z użytkowym poddaszem z cegły z lat 90-tych XXw na pograniczu Niebuszewa, Żelechowa i Warszewa w otoczeniu niskiej zabudowy...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (9 701 zł/m2)

3
-
67 m2
1998
15805960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319399 15805960 SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU Z KW !!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Gumieńcach przy Jeziorku Słonecznym. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 2000 r. Składa się z przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 282 zł/m2)

2
1
37.6 m2
2000
15231173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13366374 15231173 Prowizja od kupującego - 0% !!! Zapraszam do nowatorskiej inwestycji, osadzonej w sercu stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecinie.Projekt charakteryzuje się współczesną estetyką budynku, a wnętrza mieszkań wyróżniają się praktycznością o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

971 000 PLN (14 595 zł/m2)

3
1
66.53 m2
2022
15812591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26537513 15812591 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINajlepsza lokalizacja w Szczecinie!!MOŻLIWA ZAMIANA NA INNĄ NIERUCHOMOŚĆ i rozliczenie różnicy w cenie (proszę wtedy przesłać na mój e-mail szczegóły nieruchomości - której dotyczyłaby zamiana, napiszę czy jestem...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

482 590 PLN (11 490 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15785369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25877346 15785369 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy, w samym centrum Szczecina.Wszędzie blisko, liczne lokale gastronomiczne, banki, apteki.W skład mieszkania wchodzą :- 2 pokoje,- kuchnia,- łazienka,- korytarz.Jeden pokój przejśc...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

385 000 PLN (7 010 zł/m2)

2
1
54.92 m2
1930
15730360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24777453 15730360 Na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie, zlokalizowane w cichej części osiedla Zawadzkiego.Niski, ocieplony budynek, otoczony zielenią, miejsca parkingowe.Mieszkanie 3 pokojowe, po całkowitym remoncie - wymieniona instalacja gazowa, wod - kan, roz...

Szczecin (Zawadzkiego-Klonowica), prof. Krzysztofa Marlicza

629 000 PLN (9 932 zł/m2)

3
1
63.33 m2
1980
15827093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26600740 15827093 Do sprzedania bardzo słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem + dwie ustawne sypialnie) na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 r. z windą.Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (wliczone w cenę). To idea...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

820 000 PLN (12 650 zł/m2)

3
-
64.82 m2
2019
15771814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25594406 15771814 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na drugim piętrze. Blok z cegły z lat 30-tych ,zadbany, klatka po remoncie , wśród zieleni.Mieszkanie 45,23 m2 składa się z dwóch rozkładowych pokoi , osobnej widnej kuchni , łazienki z wc oraz przedpo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (7 937 zł/m2)

2
-
45.23 m2
1935
15803114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26287709 15803114 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Bardzo ładne mieszkanie na parterze niskiego bloku w Płoni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, czyli istnieje szybka możliwość zakupu również przez obcokrajowców spoza UE.Na powierzchnię mieszkania ...

Szczecin (Płonia), Przyszłości

680 000 PLN (10 699 zł/m2)

4
1
63.56 m2
1980
15822817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596342 15822817 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 10. piętrze w zadbanym budynku wyposażonym w dwie nowoczesne windy. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej cenionych części Osiedla Słonecznego, zapewniającej wygodę codziennego życia ...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 239 zł/m2)

2
3
48.6 m2
1980