• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 933

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15802687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26273441 15802687 IDEALNA oferta dla rodzin!Ofertą sprzedaży jest w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej i pożądanej lokalizacji -na prawym brzegu Szczecina (dzielnica Zdroje).Mieszkanie położone na 4 piętrze dobrze utrzymanego, ocieplonego nis...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (9 906 zł/m2)

3
1
53 m2
1974
15494676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19819106 15494676 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m², usytuowane na 1. piętrze przy ul. Motorowej w Podjuchach. NOWA CENA - 239 000 zł. Lokalizacja i udogodnienia:Mieszkanie położone jest w dogodnym miejscu z szybkim dojazdem do...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

239 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
1
31.5 m2
1970
15469527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19264606 15469527 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m², usytuowane na 1. piętrze przy ul. Motorowej w Podjuchach.Lokalizacja i udogodnienia:Mieszkanie położone jest w dogodnym miejscu z szybkim dojazdem do centrum miasta. W pobliżu znajduj...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

249 000 PLN (7 905 zł/m2)

2
1
31.5 m2
1970
15780719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25811829 15780719 Mieszkanie 4 pokojowe, w pełni rozkładowe z balkonem i pięknym widokiem.Lokal w stanie dobrym, ściany białe, na podłogach panele. Przestronny salon z wyjściem na balkon – idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks z widokiem na panoramę miastaTrzy ...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (6 829 zł/m2)

4
1
76 m2
1980
15202543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12474715 15202543 Sprzedam 2 pokojowy apartament w okolicy Starego Miasta. Ekspozycja okien południowy wschód oraz zachód, wokół liczna zieleń. Bardzo dobra dostępności do restauracji, sklepów i komunikacji miejskiej.* Powierzchnia mieszkania wynosi 60,31 m2 - Pokój...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (12 933 zł/m2)

2
1
60.31 m2
1970
15791643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25996437 15791643 Dzień otwarty 12.12. w godzinach 15-18.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m², znajdujące się na 3. piętrze zadbanej kamienicy.Składa się z: trzech pokoi kuchni łazienki z toaletąkorytarza Mieszkanie idealne dla rodziny lub osób ceni...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 999 PLN (8 876 zł/m2)

3
1
67.6 m2
1930
15716601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24516303 15716601 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 000 PLN (7 625 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15666727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23589294 15666727 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

740 000 PLN (7 789 zł/m2)

5
2
95 m2
-
15752738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25174067 15752738 Na sprzedaż wyjątkowy, trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138 m², idealny pod działalność zawodową w prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodnie! To nowoczesne i przestronne mieszkanie, zlokalizowane w kameralnym segm...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 199 000 PLN (8 707 zł/m2)

4
2
137.7 m2
2018
15311616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15478362 15311616 Lokal mieszkalny 115 m2, parter z ogródkiem 250 m2, w kamienicy z lat 20, XX wieku, cegła. Ścisłe centrum Szczecina, ulica Monte Cassino. 4 pokoje + kuchnia + łazienka. hall, pom. gospodarcze. 3 miejsca parkingowe naziemne. W piwnicy 3 komórki lo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 000 PLN (13 043 zł/m2)

4
-
115 m2
1925
15613168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22465361 15613168 Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam serdecznie na prezentację.Dodatkowym atutem jest system monitoringu, ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
1
84 m2
1930
15621602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22629569 15621602 Budynek ogrzewany jest gazem miejskim, co jest ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem zapewniającym ciepło w chłodne dni. Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia działki położonej naprzeciwko, co daje unikalną szansę na stworzenie własnego, przytul...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

365 000 PLN (9 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1920