• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 540

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15844386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | 48 Metrów | Ustawne| 18 Min do Centrum 26833413 15844386 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 23 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, oddzielnej łazienki, osobnego wc, b...

Warszawa (Ursus), ul. Zagłoby 23

659 000 PLN (13 729 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15795349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie. Tarchomin. 50m2. Wyposażone. 26094138 15795349 OFERTA DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO ! Mieszkanie z 2005 roku. Częściowo wyremontowane w 20223r. Znajduje się na strzeżonym zadbanym osiedlu. Cicha okolica. Blok przylega do terenu kościelnego. Stary Tarchomin. Okna wychodzą na podwórko. W salonie znajdują s...

Warszawa (Białołęka), ul. Świderska 113b

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15894613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż Ursynów 4 pok 79,8m2 metro Natolin 27946552 15894613 Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,80 m² zlokalizowane na warszawskim Ursynowie (Natolin) przy ul. Bronisława Pietraszewicza Lota.To nieruchomość o dwustronnym rozkładzie (wschód–zachód)...

Warszawa (Ursynów), Bronisława Pietraszewicza "Lota"

1 250 000 PLN (15 664 zł/m2)

4
1
79.8 m2
1996
15894614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż ustawne 3 pokoje Mokotów Czerniakowska 27946555 15894614 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m², zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek wyposażony w windę. Układ pomieszczeń:• Salon (ok. 16 m²) z wyjście...

Warszawa (Mokotów), Czerniakowska

680 000 PLN (13 627 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1976
15896584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982617 15896584 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 49,30m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, wybudowanej w latach 20-tych, przy ul. Poznańskiej w warszawskim Śródmieściu.Lokal idealny pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (28 815 zł/m2)

2
1
49.28 m2
1926
15896587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982616 15896587 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 54,10m2 z piwnicą 3,67m2, usytuowane na 1-wszym piętrze w inwestycji Hoża 55, w otoczeniu historycznej zabudowy Śródmieścia Południowego. Budynek został oddany do użytku w 2012 roku i znajduje się przy ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 779 000 PLN (32 884 zł/m2)

1
1
54.1 m2
2013
15896568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982636 15896568 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 410 zł/m2)

4
2
86.1 m2
2022