• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 449

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15886609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762899 15886609 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1994 roku, który składa się z 10 pięter.Mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i sło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15861682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27210514 15861682 Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny idealna propozycja m.in. dla rodziców dziecka rozpoczynającego studia w Warszawie. Jeden z lokali może służyć jako mieszkanie dla dziecka, a pozostałe dwa generują dochód, który częściowo lub w całości pokrywa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (19 390 zł/m2)

4
3
82 m2
2025
15897118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995124 15897118 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Stańczyka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatkowa:- balkon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15895674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962231 15895674 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie.Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu z recepcją, dużą ilością zieleni oraz przestrzeniami rekreacyjny...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (16 902 zł/m2)

3
1
70.11 m2
2010
15895841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962939 15895841 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m², zlokalizowane przy ul. Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku.To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (18 223 zł/m2)

2
1
48.29 m2
2016
15895464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962926 15895464 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu metra Kondratowicza i Bródno.Idealna propozycja dla inwestora lub os...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 000 PLN (12 974 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15897100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27994926 15897100 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu.Na lokal składają się:- Przestronny salon z aneksem kuchennym- Łazienk...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (21 281 zł/m2)

1
1
46.52 m2
1908
15897098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27994905 15897098 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Zamiany BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 4 pokoi, - widnej kuchni, - łazienki,- toalety, - przedpokojuPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

938 700 PLN (14 900 zł/m2)

4
1
63 m2
1990
15897099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27994907 15897099 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (17 124 zł/m2)

3
1
52.5 m2
1962
15897097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27994906 15897097 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:- jasnego salonu, - oddzielnej kuchni, - 2 ustawnych pokoi, - łazienki z wa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (14 519 zł/m2)

3
1
58.2 m2
1978