• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 447

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15625183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe | 2p | 55,09 m² | Bardzo duży balkon 22714623 15625183 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,09 m², zlokalizowane na 2. piętrze 10-piętrowego apartamentowca z 2012 roku na prestiżowym Osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą lokalizac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
1
55 m2
2012
15890497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878611 15890497 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (13 385 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15857345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27121242 15857345 BIELANY, DWUSTRONNE, 3 pokoje na sprzedaż.MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM.Przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien na dwie strony świata, położone przy ul. Wólczyńskiej.Idealne dla rodziny lub inwestorów na wynajem.Mieszkanie o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (16 230 zł/m2)

3
1
61 m2
2010
15872235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488559 15872235 3 pokoje z balkonem, cisza i zieleń – Bemowo, ul. RozłogiSą mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. To jest jedno z nich.Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,96 mkw, położone na 3, ostatnim pię...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 887 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15853998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067467 15853998 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m² , zlokalizowane na parterze pięciopiętr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (22 619 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (20 169 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15890108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868923 15890108 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na 4 p. w Warszawie, dzielnicy Białołęka,przy ulicy Światowida.Składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym- sypialni z garderobą- łazienki z prysznicemdodatkowo do miesz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (14 737 zł/m2)

2
1
38 m2
2000
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15829884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów, metro Ursynów, KW, 3 pokojowe, 58m2 26651938 15829884 MIESZKANIE SPRZEDAŻ WARSZAWA URSYNÓW KOŃSKI JAR 58 m2 I 925 000 PLN Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów przy ul. Koński Jar 2. Do mieszkania przynależy duża loggia oraz piw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (15 948 zł/m2)

3
1
58 m2
1977
15896992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992425 15896992 Warszawa, Wola, Młynów ul. Młynarska  38 m²Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania na warszawskiej Woli, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Młynowa.Budynek i lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na 5. pi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017