• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 448

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15412306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje gotowe do wprowadzenia się 17954643 15412306 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,64m2, piętro 15 z windą, w budynku z 2007 r., Bemowo, Fort Bema.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 16 m2 z aneksem kuchennym 5 m2 i wyjśc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 460 zł/m2)

3
-
63 m2
2007
15379126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, bezczynszowe, w wygodnej lokalizacji 17231671 15379126 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 33 w budynku z 2018 roku, Warszawa-Wesoła.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym (14 m2);* sypialnia główna...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15864708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27272094 15864708 Polecam gabinetmieszkanie na Powiślu, w cichej, spokojnej okolicy. Budynek przy ulicy Koźmińskiej 17 w Warszawie, zlokalizowany na Powiślu, został wybudowany w 1936 roku. Kamienica ta jest jednym z pięciu budynków wzniesionych przed II wojną światow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (19 457 zł/m2)

1
-
46 m2
1936
15839115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26739870 15839115 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Kwit...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (29 730 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15379023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe do wprowadzenia się, jest KW 17231624 15379023 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 94,39 m2, piętro 15 bez windy w budynku z cegły z 1996 roku, Wysoki Wilanów.Mieszkanie w kameralnym budynku, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny, na cichą działalność jak np. gabinet lub pod wynajem długo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 379 000 PLN (14 670 zł/m2)

3
2
94 m2
1996
15378985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne dwa pokoje w super lokalizacji! 17231534 15378985 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,10 m2, piętro1010 z windą, w budynku z 1970 r. Wola Nowolipki.Idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22,04 m2 z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na balkon;* aneks...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 542 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15429911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po remoncie, balkon 18370793 15429911 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 48 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1964 r. Praga Południe, Grochów.Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla pary lub rodziny. Również inwestycyjnie pod wynajem, w szczególności dla...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (17 396 zł/m2)

3
-
48 m2
1964
15897396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28001467 15897396 Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 metrów z klimatyzacją i piwnicą położone w doskonałej lokalizacji 200 metrów od Pl.Wilsona na warszawskim Starym Żoliborzu.To idealna propozycja dla singla...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (22 549 zł/m2)

3
-
51 m2
1928
15824517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje + osobna kuchnia, 52,8 m², Ursynów 26588656 15824517 Przedstawiam funkcjonalne i dobrze skomunikowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 mkw, położone na 3 z 6 pięter w budynku z 1982 roku, wyposażonym w dwie wymienione windy. Lokal cechuje praktyczny układ z osobną kuchnią oraz podwójną ekspoz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (15 769 zł/m2)

3
1
52 m2
1982
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041  Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok bud...

Warszawa (Targówek), Żuromińska

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15785085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce 25866353 15785085  Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2  oraz  tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na warszawskiej Białołęce.Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym...

Warszawa (Białołęka), Głębocka

799 000 PLN (16 306 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15792272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z garderobą 26011739 15792272  Mieszkanie trzypokojowe z zabudowana loggią i oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 60,6 ㎡ z pomieszczenie przynależnym piwnicą o powierzchni 1,7m2.Powierzchnia mieszkania to 58,9 m2 + zabudowana logg...

Warszawa (Targówek), Turmoncka

639 000 PLN (10 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1971