• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 446

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944528 15894535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 650 PLN (15 752 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15894567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944525 15894567 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kuligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:Parter:-przestronny salon z aneksem k...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15894546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944522 15894546 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIALOKALIZACJA:3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MarywilskaBUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 57 m² składa się z s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

963 300 PLN (16 900 zł/m2)

3
1
57 m2
2012
15894534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944521 15894534 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,95m2 składa się z:-przestronny, jasny salon z otwar...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 057 zł/m2)

2
1
50.95 m2
2016
15894540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944520 15894540 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. KłopotBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

2
1
66 m2
2019
15894494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944107 15894494 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15893602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915092 15893602 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Batalionu AK ZośkaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2. Układ:- duży pokój (16,5 m2) z częściową zabudową- mniejszy pokój (10,9 m2) z wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1965
15893603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915087 15893603 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. BracławskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. W skład wchodzą:- pokój – ok. 18,5 m²,- pokój – ok. 7,3 m²,- łazienka – ok. 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (16 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15893588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914882 15893588 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, - piw...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 381 zł/m2)

2
1
42 m2
1971
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005
15893538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913686 15893538 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Scarlattiego, osiedle Zielona Dolina.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,70m2 składa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 714 zł/m2)

3
1
57.7 m2
2018
15893536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913684 15893536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970