• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15896568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982636 15896568 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 410 zł/m2)

4
2
86.1 m2
2022
15896595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982628 15896595 Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Blok znajduję się 200 m od planowanej Stacji Metra Chrzanów.Na po...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

656 000 PLN (18 479 zł/m2)

1
-
35.5 m2
2017
15896576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982621 15896576 3 pokoje Stara Ochota ogromny potencjał aranżacyjny Dorotowska 2Są mieszkania, które kupuje się za gotowy wystrój. Są też takie, które kupuje się za możliwości. To jest właśnie jeden z tych adresów.Przy ul. Dorotowskiej 2, w jednej z najbardziej c...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (16 500 zł/m2)

3
1
60.6 m2
1954
15896594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27982620 15896594 Apartament premium w stanie deweloperskim Rezydencja Ksawerów MokotówNa sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 157,8 m², położony w prestiżowej inwestycji Rezydencja Ksawerów przy ul. Ksawerów 1 na warszawskim Mokotowie. Kameralny,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (27 019 zł/m2)

5
2
159.15 m2
2025
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15895619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962968 15895619 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał.To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (17 304 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15895768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962962 15895768 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjś...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (26 613 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15895751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962848 15895751 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018. Nieruchomość składa się z: - nowoczesnej kuchni,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 661 zł/m2)

2
1
36.3 m2
2018
15895732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962791 15895732 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 60.25 mkw. w bliskiej okolicy d...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 114 000 PLN (18 490 zł/m2)

3
1
60.25 m2
2026
15895525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962234 15895525 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz, po remoncie. W m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 654 zł/m2)

2
1
54.3 m2
1960
15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969