• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 473

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882885 15890671 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronnego salonu z jadalnią i ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
2
62 m2
1974
15890645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882884 15890645 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii Callas BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,52 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
48.52 m2
2025
15890472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27877469 15890472 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iwickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 881 zł/m2)

1
1
33.5 m2
1960
15890456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877373 15890456 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia według księgi wieczystej to dół 34m2 + góra na wyłączne użytkowanie. Łączna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
1
83 m2
2009
15890452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877368 15890452 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. WynalazekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 28,5m2-sy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 125 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15890428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877087 15890428 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (19 149 zł/m2)

3
1
47 m2
2025
15890435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877083 15890435 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15890431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877081 15890431 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. AntallaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-sypialni,-salonu,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (14 545 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15890392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876186 15890392 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,23 m2 składa się z:-Salonu z aneksem kuchennym – serce...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (20 880 zł/m2)

2
1
40.23 m2
2021
15890402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876184 15890402 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PustolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,6m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-przedpok...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 995 zł/m2)

2
1
37.6 m2
1964
15890398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27876180 15890398 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-cz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 574 400 PLN (16 366 zł/m2)

5
2
96.2 m2
2022
15890397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876179 15890397 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 411 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1960