• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 696

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15857807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27133625 15857807 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 772 PLN (19 218 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15816007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26609055 15816007 Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Apartament gotowy do zamieszkania wynajmu, urządzony z dbałością o każdy szczegół wyposa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

441 540 PLN (18 398 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15803257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26289871 15803257 Mieszkanie 65,3 mkw 3 pokoje Warszawska Ochota, blisko Parku Szczęśliwickiego.Czasem trudno znaleźć miejsce, które daje jednocześnie wygodę miasta i oddech zieleni. Zwłaszcza gdy potrzebujemy przestrzeni dla rodziny albo po prostu chcemy mieszkać w...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (15 215 zł/m2)

3
1
65 m2
1976
15861605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208647 15861605 2 pokoje z gigantycznym tarasem - ul. Widawska, Bemowo Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,24 m2 , zlokalizowane przy ul. Widawskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z 2003 roku . Un...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (15 070 zł/m2)

2
-
57 m2
2003
15848200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935062 15848200 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,33 m2 (powierzchnia rzeczywista ok 42 m2) znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- holu.Bez balkonu.Stan techniczny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 450 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1961
15850281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26992988 15850281 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Krzyż&am...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2018
15790636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25971734 15790636 Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (14 300 zł/m2)

3
-
50 m2
1977
15793020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26029730 15793020 Super lokalizacja w sercu Starych Bielan. Przystanek autobusowy 200 m, metro Stare Bielany 650 m. Mieszkanie położone jest przy ulicy Żeromskiego między ulicą Płatniczą, a Kleczewską. Mieszkanie jest narożne dwustronne i dobrze doświetlone. Ze wz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (19 327 zł/m2)

2
-
49 m2
1957
15779884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 36 m² | 2 pokoje | garaż | 2 Komórki lok. 25793317 15779884 2 pokoje z ogródkiem 36 m² garaż dwie komórki lokatorskie spokojne osiedle   Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku, ciszę i zieleń zamiast balkonów sąsiadów oraz mieszkanie, które daje komfort zbliżony do domu, a jednocześnie wygodę życia ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15857038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27109577 15857038 Apartament z balkonem    DODATKOWO PŁATNE - miejsce postojowe w garażu podziemny i komórka lokatorska na piętrze w łącznej kwocie 60 tys zł  Lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 20142015 roku Cała powierzchnia w księdze wieczystej : lokal 44,88 m...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

2
-
47 m2
2014
15846925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26898744 15846925 KLUCZE W BIURZE - MOŻLIWOŚĆ PREZENTACJI 6 DNI W TYGODNIU. Apartament z balkonem i komórką lokatorską, Lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 20142015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu wraz z komórką na tym samym ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (14 894 zł/m2)

2
1
47 m2
2014
15868185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27368954 15868185 3 POKOJOWY APARTAMENT W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony ;na pograniczu warszawskich dzielnic Ursus oraz Włochy Nieruchomość wykończona ;w bardzo wys...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 923 zł/m2)

3
1
65 m2
2022