• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 661

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15872294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27489857 15872294 Sprzedam mieszkanie w pełni wyposazo e w Warszawie (Białołęka ul.Berensona) o powierzchni 58,32 m2Salon z kuchnią i jadalnią.2 sypialnieŁazienka z prysznicem 2 miejsca(rodzinne) w garażu podziemnymKomórka lokatorskaOsiedle strzeżoneKontakt: Renata Ga...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (15 775 zł/m2)

4
-
58.32 m2
2012
15872274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489533 15872274 Są takie miejsca, które od pierwszego spojrzenia sprawiają, że zaczynasz układać w głowie scenariusz swojego życia. I są takie mieszkania, które zamiast być, po prostu… zapraszają, żeby zostać. To przy Ryżowej 32A w Starych Włochach zdecydowanie nale...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (16 142 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2015
15767369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25523830 15767369 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw ul. Cybernetyki Mokotów Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części Mokotowa – przy ul. Cybernetyki.Szczegóły mieszkan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 656 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15833675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989543 15833675 Na sprzedaż, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Śródmieściu Warszawy, przy Alei Solidarności w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego. Lokal znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie je...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (17 584 zł/m2)

2
-
56.3 m2
1961
15831115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26686287 15831115 Rodzinne 70,2 m² w zielonym sercu Ursynowa ul. Stefana Kopcińskiego 9 W spokojnej, pełnej zieleni części Ursynów, przy ul. Stefana Kopcińskiego 9, oferujemy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (12 714 zł/m2)

3
-
70 m2
1989
10477287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 78431 10477287 Do sprzedania luksusowo wykończone, mieszkanie położone na Natolinie.Mieszkanie usytuowane w stosunkowo nowym, kameralnym, strzeżonym osiedlu; w bloku czteropiętrowym.Obiekt monitorowany oraz strzeżony. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standar...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
80 m2
2010
15871891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27479743 15871891 BLISKA WOLA - UL. ŁUCKA 20 - APARTAMENT 4 POKOJOWY - DWA MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYMOferujemy na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament, który znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na bliskiej Woli, zaledwie kilka kroków od...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (13 536 zł/m2)

4
2
136.6 m2
1997
15699325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i garażem | metro Młociny 24165571 15699325 Wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2024 roku, na zielonym osiedlu na Bielanach (Wawrzyszew). Gotowe do zamieszkania, umeblowane, z dużym balkonem i miejscem postojowym. Tylko 10 min spacerem do stacj...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (22 273 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15709880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
tylko dla zainteresowanych - wejście na budowę 24366283 15709880 Nowoczesne segmenty z ogródkiem lub balkonem - idealne dla rodzinUprzedzę pytania: OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZaraz kończymy budowę (marzec 2026) = porządkujemy teren Różne warianty lokali:• lokale z ogródkiem (parter i piętro 1) -...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 508 900 PLN (16 401 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15871675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27473606 15871675 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej Filtrowej. Świetna lokalizacja: Pola Mokotowskie, Politechnika Warszawska, przystanki autobusowe i tramwajow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (26 154 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15798735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje z dużą loggią na Ursynowie 26180464 15798735 Atuty nieruchomości w skrócie ! 47 mkw 2 pokoje aneks kuchenny loggia 6,73 mkw 45 piętro budynek z 2019 r. winda miejsca postojowe w garażu monitoring ochrona teren ogrodzony spokojne osiedle świetna komunikacja blisko Galerii Mokotów Mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (20 848 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15725078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24668706 15725078 Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, co zapewnia ciszę i komfort.Opis mieszkania:Powierzchnia to ustawny ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 635 PLN (16 906 zł/m2)

3
1
68 m2
2026