• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15729798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767025 15729798 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

905 475 PLN (21 058 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15708479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24341800 15708479 Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Pokoje słoneczne, strona płd.-zach., balkon 6 m2 z widokiem na zielony ogród. Kuchnia z AGD i zabudową, łazienka, funkcjonalne szafy wnękowe w hallu i sypialni. Klimatyza...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 692 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15858123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27139297 15858123 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,22 m², usytuowane na piątym, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na s...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (17 614 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15700962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka premium w zabytkowej kamienicy 24222301 15700962 Mieszkanie 49,39 m2 kawalerka premium zabytkowa kamienica widna kuchnia Piętro 24 Piwnica Czynsz 800 zł Własnościowe z KWMieszkaniePrzestronna kawalerka o wyjątkowym charakterze, urządzona w stylu modern vintage. Wysokość pomieszczeń aż 3,3 m n...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 481 650 PLN (30 238 zł/m2)

1
1
49 m2
1896
15866211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27316344 15866211 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,83 m², usytuowane na 3. piętrze zabytkowej, starannie odrestaurowanej kamienicy z 1952 roku, przy najstarszej ulicy Warszawy - Krzywe Koło. To kameralne miejsce, położone na uboczu, a jednocześnie za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (26 692 zł/m2)

2
1
46.83 m2
1952
15857435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122114 15857435 Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa!Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone przy ulicy Ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1961
15839115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26739870 15839115 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Kwit...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (29 730 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15870132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje, kameralne osiedle, blisko SKM 27420319 15870132 64 m² balkon + ogródek 2 miejsca postojowe 2018 rok WawerZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 63,9 m², położonego przy ul. Błękitnej w Wawrze.To idealna propozycja dla osób, które szukają spo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 469 zł/m2)

2
-
64 m2
2018
15854194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071772 15854194 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m, 1 piętro w 3-piętrowym bloku.Klatka schodowa bezpośrednio po remoncie, blok w bardzo dobrym stanie.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki- przedpokoju.Ekspozycja okien po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15856081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27083144 15856081 Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na Stadion i Park Skaryszewski Lokal jest świeżo po remoncie , wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz . Mieszkanie rozkładowe: Salon: ustawny i słoneczny, z wyjściem na balkon. ...

Warszawa (Praga-Południe), Międzynarodowa

830 000 PLN (18 043 zł/m2)

3
1
46 m2
1970
15861933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217656 15861933 Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią - Warszawa, Gocław Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Gocławia. Lokal znajduje się na 12. piętrze , co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz poczucie przestrzeni. Układ pomi...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15834391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27064208 15834391 3 Pokoje przy samym Metrze Imielin - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję! Lokalizacja : Tuż przy stacji Metra Imielin oraz Urzędu Dzielnicy Ursynów. Dwustronny Układ: Mieszkanie bardzo widne z ekspozycją wschód-zachód , co gwarantuje ...

Warszawa (Ursynów), Jana Wasilkowskiego

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
1981