• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 571

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15382123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17295343 15382123 Na sprzedaż bez prowizji Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Grochowa. Świetna komunikacja z centrum Warszawy, zarówno autobusowa jak i tramwajowa (bliskość ronda Wiatraczna). Pełna infrastruktura handlowa w okolicy (centra handlowe, baz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 375 PLN (14 103 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
14233895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 106376 14233895 Mieszkanie na bliskim Targówku w osobnej małej kamienicy z ogródkiem przed lokalem. Mieszkanie wysokie 5m wraz z już zbudowaną andresolą, jest miejsce na małą sypialnię. Obecnie lokal jest w stanie deweloperskim. Blisko do stacji metra Dworzec Wileńs...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15680495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23828401 15680495 Piękne i bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie w ekskluzywnym małym apartamentowcu.Mieszkanie pełne światła z ponad 5 m balkonem Kuchnia aneksie w salonie.Dwie sypialnie- około 10 i 13mOsobno łazienka i WC W cenie komórka lokatorska.Budynek, określan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15363448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16853148 15363448 Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami .Funkcjonalny układ architektoniczny dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy:1 Reprezentacyjnąna którą składa się -Widna ,duża kuchnia z jadalnią otwartą częścio...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

4
-
110 m2
2004
15390970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17504634 15390970 Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 8,15 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączonego z kuchnią w aneksie, całość ma p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 481 190 PLN (29 624 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15877312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27565767 15877312 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerUlica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne, ciche, widne i ustawne mieszkanie położone na 5 piętrze budynku z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
-
76 m2
2007
15864690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271951 15864690 Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem Daniszewska 22A, Warszawa (Białołęka) !Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56 m² z prywatnym ogródkiem 55 m², położone w nowoczesnym bloku z 2019 roku przy ul. Daniszewskiej 22A. Funkcjonalny układ 3 ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15778730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756240 15778730 Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów !Jeśli mówiąc „mieszkanie dla mojej rodziny” masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona przestrzeń (ekspozycja zachód - wschód)2.  loggię, na której w cis...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 763 000 PLN (22 038 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15448948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18796248 15448948 Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio od właściciela przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca w sercu Pragi-Południe.Doskonała lokalizacja przy rondzie Wiatraczna zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, zarówno t...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (17 105 zł/m2)

3
1
76 m2
2007
15799770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26197342 15799770 Podstawowe zalety: mieszkanie przytulne, ciepłe, z wyjątkowym klimatem, idealnie ciche, jasne, dwustronne, wysokie (ponad 3 m), salon z kominkiem i wyjściem na BALKON, po remoncie, przy jednej z najbardziej kameralnych uliczek Starego Mokotowa, przed...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (22 748 zł/m2)

3
1
65.5 m2
1930
15877138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562438 15877138 Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych lokalizacji na Starym Mokotowie, w otoczeniu parków, nieopodal metr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 799 000 PLN (24 129 zł/m2)

4
2
116 m2
1998
15876779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27555604 15876779 3‑pokojowe mieszkanie z garderobą, dużym balkonem i garażem – gotowe do wprowadzenia.Szukasz mieszkania, które łączy wygodę nowoczesnego wnętrza z energią Pragi‑Północ?To 3‑pokojowe mieszkanie przy ul. Siedleckiej to idealna propozycja dla osób, któr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (16 995 zł/m2)

3
1
55.25 m2
2008