• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 572

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15849484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969240 15849484 4-pokojowe mieszkanie 73 m² z balkonem, piwnicą i parkingiem – do remontu – < 12 000 złm²!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² w zielonej części Mokotowa, w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego. Mieszkanie idealne do w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (11 712 zł/m2)

3
1
73 m2
1991
15686551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23945863 15686551 Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje nowe, przytulne M 38,23m² czystej przestrzeni, gdzie poranna kawa smakuje lepiej niż gdziekolwiek indziej. Salon z aneksem kuchennym i ustawny pokójsypialnia tworzą harmonijną całość, którą możesz zaaranżować wedłu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15618392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22563195 15618392 Białołęka to dynamicznie rozwijająca się dzielnica oferująca mieszkańcom wiele atrakcji oraz wygodę życia dzięki bliskości centrum Warszawy. Bogata oferta edukacyjna, liczne parki i tereny zielone sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2021
15594515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22054211 15594515 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy Bielan. Jest to świetna lokalizacja dla osób studiujących lub pracujących w centrum, którzy cenią sobie spokój ,ciszę i bezpieczeństwo ale również szybki dojazd do centru...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 179 zł/m2)

2
1
56 m2
2003
15874992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament I dwa tarasy I duże okna 27524731 15874992 Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2008 roku.Budynek usytuo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 000 PLN (19 835 zł/m2)

3
2
121 m2
2008
15876307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antresola | Zamknięte osiedle | przy Balatonie 27535231 15876307 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15876193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532551 15876193 OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI SPÓŁDZIELCZEGOWŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZLANEGO NR 349POŁOŻONEGO W WARSZAWIEPRZY UL. NICEJSKIEJ 1 Syndyk masy upadłości Ireny Jagnickiej w upadłości (Sygn. akt WA2M GUp-s15432024) ogłasza p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 500 PLN (11 770 zł/m2)

3
-
56.2 m2
-
15857808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133626 15857808 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 859 PLN (16 777 zł/m2)

4
1
59 m2
2026
15857802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133628 15857802 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

757 330 PLN (17 612 zł/m2)

2
1
43 m2
2027
15857807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27133625 15857807 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 772 PLN (19 218 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15816007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26609055 15816007 Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Apartament gotowy do zamieszkania wynajmu, urządzony z dbałością o każdy szczegół wyposa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

441 540 PLN (18 398 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15850281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26992988 15850281 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Krzyż&am...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2018