• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 573

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15872956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506815 15872956 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,71 m2, położone na 12. piętrze w prestiżowej inwestycji Woronicza 33B (deweloper OKAM). To idealna propozycja dla osób szukających nieruch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 500 PLN (20 500 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15728414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24742034 15728414 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 63,6 m² Warszawa Gocław, ul. Awionetki RWDBiuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić  przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 6. piętrze w budynku z lat 80. przy ulicy Awionetki RWD na warszawskim Go...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 206 zł/m2)

2
1
63 m2
1981
15865681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304851 15865681 Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55 m², położone na 5. piętrze w zadbanym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Ronson. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15811657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26439899 15811657 ...::: Mokotów nowoczesne osiedle niska zabudowa balkon lub taras etap VI 2026 ::...0% od Kupującej StronyPierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową, jako pierwsze osiedle mieszkaniowe w Polsce zostało odznaczone międzynarodowym, ekol...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

2
1
58 m2
2026
15681634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalna nieruchomość w ścisłym centrum Warszawy 23863300 15681634 Z niekrytą przyjemnością prezentuję Państwu naszą nową ofertę.Na rynek trafia wyjątkowe, nietuzinkowe, mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy.Nieruchomość położona jest w budynku znanym jako blok Motozbytu. Jednym z bardziej charakteryst...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 879 000 PLN (19 989 zł/m2)

3
1
94 m2
1956
15872274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489533 15872274 Są takie miejsca, które od pierwszego spojrzenia sprawiają, że zaczynasz układać w głowie scenariusz swojego życia. I są takie mieszkania, które zamiast być, po prostu… zapraszają, żeby zostać. To przy Ryżowej 32A w Starych Włochach zdecydowanie nale...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (16 142 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2015
15767369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25523830 15767369 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw ul. Cybernetyki Mokotów Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części Mokotowa – przy ul. Cybernetyki.Szczegóły mieszkan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 656 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15831115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26686287 15831115 Rodzinne 70,2 m² w zielonym sercu Ursynowa ul. Stefana Kopcińskiego 9 W spokojnej, pełnej zieleni części Ursynów, przy ul. Stefana Kopcińskiego 9, oferujemy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (12 714 zł/m2)

3
-
70 m2
1989
15871891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27479743 15871891 BLISKA WOLA - UL. ŁUCKA 20 - APARTAMENT 4 POKOJOWY - DWA MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYMOferujemy na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament, który znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na bliskiej Woli, zaledwie kilka kroków od...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (13 536 zł/m2)

4
2
136.6 m2
1997
15699325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i garażem | metro Młociny 24165571 15699325 Wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2024 roku, na zielonym osiedlu na Bielanach (Wawrzyszew). Gotowe do zamieszkania, umeblowane, z dużym balkonem i miejscem postojowym. Tylko 10 min spacerem do stacj...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (22 273 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15709880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
tylko dla zainteresowanych - wejście na budowę 24366283 15709880 Nowoczesne segmenty z ogródkiem lub balkonem - idealne dla rodzinUprzedzę pytania: OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZaraz kończymy budowę (marzec 2026) = porządkujemy teren Różne warianty lokali:• lokale z ogródkiem (parter i piętro 1) -...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 508 900 PLN (16 401 zł/m2)

4
2
92 m2
2025