• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 573

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15798735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje z dużą loggią na Ursynowie 26180464 15798735 Atuty nieruchomości w skrócie ! 47 mkw 2 pokoje aneks kuchenny loggia 6,73 mkw 45 piętro budynek z 2019 r. winda miejsca postojowe w garażu monitoring ochrona teren ogrodzony spokojne osiedle świetna komunikacja blisko Galerii Mokotów Mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (20 848 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15725078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24668706 15725078 Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, co zapewnia ciszę i komfort.Opis mieszkania:Powierzchnia to ustawny ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 635 PLN (16 906 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15868697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicha i Spokojna okolica | Do wprowadzenia 27388827 15868697 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,70 m², położonego na warszawskim Gocławiu. To lokalizacja, która łączy spokój, zieleń oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
1
72 m2
-
15792827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piknik na tarasie? bez wychodzenia z domu 26026711 15792827 Przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja dla swojej rodziny? Wiesz, że taras 36 m2 to coś wyjątkowego? ✨ Dlaczego warto?- Możliwość obejrzenia każdego mieszkania na żywo - tylko ze mną! Umów się na spotkanie i zobacz, jak może wyglądać Wasz nowy dom...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 300 PLN (14 681 zł/m2)

4
2
68 m2
2026
15772589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Czy Ty też marzysz o kawie na własnym tarasie? 25613891 15772589 Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem!Taki balkon to dodatkowa strefa relaksu dla Twojej rodziny :)Dodatkowo jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 46 000 zł.Gotowe na przed wakacjami 2026.Dlaczego warto?? Bliskość natury - zaledwie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 024 500 PLN (16 795 zł/m2)

2
1
61 m2
2026
15792830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Balkon, który zasługuje na własny kod pocztowy! 26026710 15792830 Przestrzeń, komfort i lokalizacja? Czy to jest dla Ciebie ważne?W nowej inwestycji na Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych opłat - kupujesz bezpoś...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 140 PLN (16 003 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15792824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras większy niż Twoje pierwsze mieszkanie! 26026709 15792824 Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny?W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych opł...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

837 800 PLN (14 961 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15792821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z balkonem większym niż niejedna kuchnia_Żerań 26026708 15792821 Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny? W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych op...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

852 300 PLN (14 953 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15772518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
za pół roku koniec budowy! 25612870 15772518 ? Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie dla WasSzukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego będzie dla Ciebie idealne.Dodatkowo jest też miejsce postojowe w g...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

731 620 PLN (17 014 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15709881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA? TAK:) zapytaj o warunki 24366284 15709881 POŁÓWKA BLIŹNIAKA OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZakończenie budowy w marcu 2026 = porządkujemy teren_______________________________________ Przemyślany układ - wygoda dla całej rodziny  Parter:• Przestronny salon z wyjściem do ogródka...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 103 000 PLN (11 619 zł/m2)

5
4
181 m2
2026
15729797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767027 15729797 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 177 PLN (24 005 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15353671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16635950 15353671 Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 194 PLN (21 987 zł/m2)

5
3
141 m2
2025