• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 569

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15767369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25523830 15767369 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw ul. Cybernetyki Mokotów Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części Mokotowa – przy ul. Cybernetyki.Szczegóły mieszkan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 656 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15831115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26686287 15831115 Rodzinne 70,2 m² w zielonym sercu Ursynowa ul. Stefana Kopcińskiego 9 W spokojnej, pełnej zieleni części Ursynów, przy ul. Stefana Kopcińskiego 9, oferujemy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (12 714 zł/m2)

3
-
70 m2
1989
15871891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27479743 15871891 BLISKA WOLA - UL. ŁUCKA 20 - APARTAMENT 4 POKOJOWY - DWA MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYMOferujemy na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament, który znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na bliskiej Woli, zaledwie kilka kroków od...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (13 536 zł/m2)

4
2
136.6 m2
1997
15699325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i garażem | metro Młociny 24165571 15699325 Wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2024 roku, na zielonym osiedlu na Bielanach (Wawrzyszew). Gotowe do zamieszkania, umeblowane, z dużym balkonem i miejscem postojowym. Tylko 10 min spacerem do stacj...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (22 273 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15709880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
tylko dla zainteresowanych - wejście na budowę 24366283 15709880 Nowoczesne segmenty z ogródkiem lub balkonem - idealne dla rodzinUprzedzę pytania: OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZaraz kończymy budowę (marzec 2026) = porządkujemy teren Różne warianty lokali:• lokale z ogródkiem (parter i piętro 1) -...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 508 900 PLN (16 401 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15792827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piknik na tarasie? bez wychodzenia z domu 26026711 15792827 Przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja dla swojej rodziny? Wiesz, że taras 36 m2 to coś wyjątkowego? ✨ Dlaczego warto?- Możliwość obejrzenia każdego mieszkania na żywo - tylko ze mną! Umów się na spotkanie i zobacz, jak może wyglądać Wasz nowy dom...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 300 PLN (14 681 zł/m2)

4
2
68 m2
2026
15772589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Czy Ty też marzysz o kawie na własnym tarasie? 25613891 15772589 Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem!Taki balkon to dodatkowa strefa relaksu dla Twojej rodziny :)Dodatkowo jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 46 000 zł.Gotowe na przed wakacjami 2026.Dlaczego warto?? Bliskość natury - zaledwie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 024 500 PLN (16 795 zł/m2)

2
1
61 m2
2026
15792830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Balkon, który zasługuje na własny kod pocztowy! 26026710 15792830 Przestrzeń, komfort i lokalizacja? Czy to jest dla Ciebie ważne?W nowej inwestycji na Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych opłat - kupujesz bezpoś...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 140 PLN (16 003 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15792824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras większy niż Twoje pierwsze mieszkanie! 26026709 15792824 Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny?W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych opł...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

837 800 PLN (14 961 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15792821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z balkonem większym niż niejedna kuchnia_Żerań 26026708 15792821 Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny? W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych op...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

852 300 PLN (14 953 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15772518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
za pół roku koniec budowy! 25612870 15772518 ? Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie dla WasSzukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego będzie dla Ciebie idealne.Dodatkowo jest też miejsce postojowe w g...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

731 620 PLN (17 014 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15709881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA? TAK:) zapytaj o warunki 24366284 15709881 POŁÓWKA BLIŹNIAKA OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZakończenie budowy w marcu 2026 = porządkujemy teren_______________________________________ Przemyślany układ - wygoda dla całej rodziny  Parter:• Przestronny salon z wyjściem do ogródka...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 103 000 PLN (11 619 zł/m2)

5
4
181 m2
2026