• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 576

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15858123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27139297 15858123 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,22 m², usytuowane na piątym, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na s...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (17 614 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15866211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27316344 15866211 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,83 m², usytuowane na 3. piętrze zabytkowej, starannie odrestaurowanej kamienicy z 1952 roku, przy najstarszej ulicy Warszawy - Krzywe Koło. To kameralne miejsce, położone na uboczu, a jednocześnie za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (26 692 zł/m2)

2
1
46.83 m2
1952
15857435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122114 15857435 Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa!Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone przy ulicy Ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1961
15839115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26739870 15839115 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Kwit...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (29 730 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15834391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27064208 15834391 3 Pokoje przy samym Metrze Imielin - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję! Lokalizacja : Tuż przy stacji Metra Imielin oraz Urzędu Dzielnicy Ursynów. Dwustronny Układ: Mieszkanie bardzo widne z ekspozycją wschód-zachód , co gwarantuje ...

Warszawa (Ursynów), Jana Wasilkowskiego

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15798734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec 26180463 15798734 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 28,9 m², położonego na 4. piętrze apartamentowca z 2023 roku. Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji Parkur Residence na warszawskim Mokotowie i ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

861 300 PLN (30 761 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15798730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje z balkonem na Ursynowie – 40 m² 26180461 15798730 Przedstawiam nowoczesne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,38 mkw, położone na 1. z 3 pięter w kameralnym budynku z 2024 roku, wyposażonym w windę. Lokal dzięki wschodniej ekspozycji jest jasny i przyjemny o poranku, a duże okna zapewn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

908 500 PLN (22 713 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15868858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27392820 15868858 Kluczowe cechy: mieszkanie klimatyczne, słoneczne, wysokie (3,05 m), zaprojektowane przez architekta, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, winda, modernistyczna kamienica z 1936 roku wg zasad architektury Le Corbusiera.Tylko u mnie. Oferta n...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 269 900 PLN (29 479 zł/m2)

3
1
77 m2
1936
15868674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27388810 15868674 Kluczowe cechy: wyjątkowy apartament z niezwykłym klimatem, frontowy, cichy, słoneczny, zaprojektowany z dbałością o detale, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, wysokość (3,4 m), dwie łazienki, GARAŻ, duża piwnica, kamienica z 1914 r.Tylko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 000 PLN (19 307 zł/m2)

3
2
88 m2
1914
15849714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26979663 15849714 Podstawowe zalety: odrestaurowana modernistyczna kamienica z początku XX wieku, cisza, w otoczeniu zieleni, wysoki standard części wspólnych, rowerownia i wózkownia do dyspozycji mieszkańców.Bez prowizji.Dostępne mieszkania:M1 - parter, 29,76 m2, 2 p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 880 PLN (28 000 zł/m2)

2
1
55.96 m2
1938
15822127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645306 15822127 Podstawowe zalety: mieszkanie słoneczne, trójstronne (wschód, zachód, południe), wysokie (2,9 m), dwa balkony; bardzo dobry rozkład, duży potencjał aranżacyjny (można uzyskać 4 pokoje) parking na podwórzu dla mieszkańców, zabytkowa modernistyczna kam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (15 207 zł/m2)

3
1
92 m2
1932
15777531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25735668 15777531 Podstawowe zalety: mieszkanie słoneczne, wysokie, rozkładowe, zadbany budynek z cegły, winda, świetna lokalizacja, tuż przy Ogrodzie Krasińskich i pl. Bankowym.Słoneczne, wysokie (2,85 m), rozkładowe mieszkanie w zadbanym budynku z cegły z lat 50. z ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

876 000 PLN (19 909 zł/m2)

2
1
44 m2
1956