• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 412

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864656 15889936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-Salon,-Sypialn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (14 400 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15889931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864573 15889931 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 162 zł/m2)

3
1
55.4 m2
2006
15889822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862180 15889822 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Potoki w unikalnej inwestycji Ogrody Potoki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 79,79 m2 składa się...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (23 811 zł/m2)

3
2
79.79 m2
2015
15889821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862179 15889821 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy LaskuBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 2 sypialni, - salonu, - kuchni,- łazienki z wanną,- oddzielnego WC.Mieszkanie ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (15 625 zł/m2)

3
1
56 m2
1979
15889440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850153 15889440 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,98m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia doda...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (27 811 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15894733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948361 15894733 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,8m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-drugi ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (15 748 zł/m2)

2
1
50.8 m2
2003
15894692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948180 15894692 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (24 641 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2023
15894702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948172 15894702 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018
15894661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948170 15894661 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego z kuchnią,-ła...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (27 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15894701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948167 15894701 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971