• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 592

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15852793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27040462 15852793 Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, rozkładowe, słoneczne, ustawne, przy Stawie na Dolnej, z widokiem na zieleń, w otoczeniu parków, kameralny wyremontowany budynek z cegły z 1959 r., bardzo dobra komunikacjaTylko u mnie. Oferta na wyłączno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 028 zł/m2)

2
1
36 m2
1959
15844097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821261 15844097 Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, wysokie (3 m), wiele możliwości aranżacyjnych, balkon, pokój kąpielowy z oknem, przedwojenna modernistyczna kamienica z lat 30., 600 metrów do Łazienek Królewskich.Słoneczne, ciche, dwustronne ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 137 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
75.01 m2
1935
15829872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26651760 15829872 Kluczowe cechy: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy. Klimat, światło, odrestaurowane przedwojenne detale, TARAS (25 m2), WINDA, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 699 000 PLN (41 100 zł/m2)

4
1
90 m2
1931
15870042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27417806 15870042 Mieszkanie znajduje się w dobrze zawiadywanym administracyjne budynku .Sam lokal od chwili oddania do użytku ,nie przechodził żadnych modernizacji , można powiedzieć że to 100% oryginał z grudnia 1980 roku. Trzy nie zależne pokoje , widna kuchnia ,wc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15870323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427154 15870323 Dp sprzedaży Luksusowy 2-pokojowy Apartament na Powiślu – Inwestycja FLISAKOpis nieruchomości:Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w samym sercu warszawskiego Powiśla przy ul....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (44 362 zł/m2)

2
1
34.94 m2
2021
15834510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423328 15834510 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Żabińskiego 2 na Ursynowie. Mieszkanie do odświeżeniaremontu według własnej aranżacji. Bardzo dobry układ mieszkania dający ogromn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (13 732 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1987
15490609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19750894 15490609 Sprzedam atrakcyjny apartament znajdujący się w Warszawie, na Woli przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie położone jest na 4. piętrze w 27-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu z panoramą miasta. Dzięki swojej słonecznej ekspozycji, apartament oferuje mnóst...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 300 PLN (18 166 zł/m2)

1
1
38 m2
2021
15328562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15935651 15328562 Mieszkanie dwustronne o powierzchni 51,1 mkw położone na warszawskim Gocławku. Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Gocławku, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem, lokata kapitału lub m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (13 314 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15840762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785546 15840762 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).Nieruchomość posiada osobną księgę wieczystą, grunt jest w pełni uregulo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 000 PLN (11 506 zł/m2)

3
1
79 m2
2025
15794374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 odrębne pokoje | loggia | 400m od tramwaju 26070559 15794374 Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.LokalizacjaSpokojna, zielona część Bemowa z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut:sklepy, restauracje, kawiarnieszkoły, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15868973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje (możliwość 3), 65,8 m², loggia, garaż 27395677 15868973 Opis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.Osiedle jest zamknięte, z kontrolą dostępu, co zapewnia komfort i bezpiecze...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 569 000 PLN (24 138 zł/m2)

2
1
65 m2
2019
15868902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27394091 15868902 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z antresolą położone przy ul. Kakowskiego na warszawskim Gocławiu, z widokiem na jeziorko Balaton. MIESZKANIE - wysokie, na ostatniej kondygnacji o ekspozycji południe i zachód, III piętro bez windy. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 060 zł/m2)

4
-
67 m2
2000