• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15624510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22705640 15624510 ----------------------- for English check below ------------------------Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu al. Solidarności i Jana Pawła II (naprzeciwko Sądu Okręgowego w Warszawie).Usytuowane na 1 piętrze i Składa się z:- pokoju dziennego: 18m2- sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (30 754 zł/m2)

3
1
65 m2
1938
15815447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 26594741 15815447 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą oraz miejscem postojowym w cenie - Praga-Południe!!Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części Pragi-Południe. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
-
43 m2
1985
15854273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 65 m² | dwustronne 27072603 15854273 3 pokoje 65 m² dwustronne parking za szlabanem RakowiecZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 65,2 m², położonego w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Ochoty - na Rakowcu.To idealna prop...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
-
65 m2
1970
15857086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113394 15857086 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOsiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom .Lokale A2,B2,C2,D2 znajdują się na piętrze i mają wyjście na ogródek. Mi...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

968 250 PLN (12 910 zł/m2)

3
-
75 m2
2026
15682687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA 23884772 15682687 REZERWACJA ! Eleganckie 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, w sercu zielonego Śródmieścia- Powiśla vis-à-vis Parku Rydza- Śmigłego. Zamieszkaj w przedwojennej kamienicy położonej w jednej z najbardziej urokliwych części Warszawy - w otocze...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (26 114 zł/m2)

3
1
44 m2
1930
15826955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Warszawa Jelonki 41,5 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, piwnica, winda 26579994 15826955 Warszawa Jelonki. Polecamy 2 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią. Mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 do remontu, to duży plus dla osób, które mają własną wizję jak chcieliby mieszkać, w jakim standardzie wykończyć mieszkanie. Blok z windą. Dostę...

Warszawa (Bemowo), ul. mjr. Henryka Sucharskiego

545 000 PLN (13 133 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15663774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23537673 15663774 Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji metra Plac Wilsona. W bardzo bliskiej odległości Teatr Komedi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (20 968 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15803147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26287888 15803147 Do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Żoliborzu Dziennikarskim o powierzchni 36 m2. W skład lokalu wchodzą: - 4 małe pokoje (zrobione w celach inwestycyjnych) - łazienka - kuchnia - przedpokój Można oczywiście bez problemu przearanżować mieszka...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
-
36 m2
1960
15853901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27064209 15853901 Mieszkanie na 8. piętrze z widokiem na panoramę Warszawy - Osiedle Saska Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym Osiedlu Saska na Gocławiu. Ostatnie piętro (88): Brak sąsiadów nad głową i spektakul...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (20 690 zł/m2)

3
-
58 m2
2014
15845739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26866499 15845739 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker3 pokoje 67 m² 1 piętro Balkon Kamionek Saska Kępa Grochów Bez prowizjiNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Kinowej 23 (Praga-Południe)...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (17 313 zł/m2)

3
-
67 m2
1986
15578449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21727882 15578449 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA AGENCYJNA - POSREDNIKOM DZIEKUJEMY. Dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku, tuż obok Akademii Teatralnej, na warszawskim Starym Mieście. WE SPEAK ENGLISH!Lokal znajduje się na parterze, w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

897 000 PLN (22 425 zł/m2)

2
-
40 m2
1959
15360083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16782915 15360083 Mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: Słowackiego, Potocka, Urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica wybudowana z cegły w latach 30 XX wieku. Mieszkanie ulokowane jest ...

Warszawa (Żoliborz), Henryka Siemiradzkiego

1 160 000 PLN (17 846 zł/m2)

2
2
65 m2
1936