• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 565

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15818772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633500 15818772 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
31 m2
1966
15818774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633494 15818774 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:- salon ( 14 m2) z aneksem kuc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1955
15818776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633488 15818776 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Ząbkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1932NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,05m2 składa się z:-Pokój 1 - 17,51 m² – sa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (19 522 zł/m2)

2
1
46.05 m2
1932
15820543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633955 15820543 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Lucjana RudnickiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,2m2 składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 23,09 m2- Sypialni o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (16 494 zł/m2)

2
1
48.2 m2
2007
15819688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633656 15819688 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. ŻegiestowskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,66m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dod...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 833 PLN (17 999 zł/m2)

2
1
46.66 m2
1954
15819655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633639 15819655 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Bogusławskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

3
1
53 m2
2009
15819654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633638 15819654 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Prymasa Augusta Hlonda BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,79m2 składa się z:-przestronny salon ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 560 000 PLN (23 712 zł/m2)

2
1
65.79 m2
2011
15819578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633628 15819578 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,45m2 składa się z:- przestronny salon z aneksem...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (16 652 zł/m2)

3
1
56.45 m2
2018
15819518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633608 15819518 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Michała Okurzałego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-dwóch pokoi 15,8 m2 i ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1953
15819533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633607 15819533 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Skoroszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2013 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,79m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 045 625 PLN (15 200 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2013
15819530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633606 15819530 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (21 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1950
15819519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633601 15819519 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szumiących TrawBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: około 2005 r. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,89m2 składa się z:-oddzielnej kuch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (11 211 zł/m2)

2
1
57.89 m2
2005